Motorhead - Dance

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:39
Data dodania: 16.09.2010 21:10:56
Rozmiar pliku: 2,42 MB
Tagi: Motorhead, Dance
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Motorhead_-_Dance.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie odtwarzasz posiada rozmiar dwa i czterdzieści dwa setnych megabajta. Natomiast jego długość to dwa minuty i trzydzieści dziewięć sekund. Jest to jeden z wielu utworów stworzonych przez Motorhead, którego nazwa brzmi Dance. We wtorek, 17 pazdziernika 2017 roku plik został wprowadzony do naszej bazy danych. Do tej piosenki nie ma jeszcze żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Do dzisiaj żaden użytkownik nie ściągnął nigdy utworu muzycznego Motorhead - Dance. Nie znalazła się jak na razie żadna osoba, która miałby kaprys skomentować ten plik mp3, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, na scenie muzycznej pojawiają się nowi artyści, którzy bardzo szybko zjednują sobie rzesze nowych fanów, którzy są gotowi zapłacić bardzo dużo za koncerty i płyty i w ten sposób pokazać wsparcie dla ulubionego twórcy. Nie inaczej jest z przebojem Dance, wykonywanym przez Motorhead. Przebój ten błyskawicznie zdobywa miejsca na listach przebojów, a zawdzięcza to głownie znakomitej kompozycji i temu, że łatwo ją zapamiętać.

Pozostawmy zdania ludzi za plecami, gdyż zapewne pragniesz poznać Motorhead - Dance? Ściągnij mp3 z naszej witryny, a dowiesz się, przez co ta piosenka zyskuje same przychylne opinie pośród słuchaczy i krytyków. Bardzo prawdopodobne, że na codzień słuchasz zupełnie innych utworów - ale to nie jest żadne usprawiedliwienie, aby przeoczyć taki rarytas. Ściągnij to darmowe mp3 z naszej strony. Inaczej możesz być trochę wyobcowany, gdy będziesz świadkiem rozmów znajomych o Dance, a Ty nie będziesz się orientował o czym mówią, bo nie znasz tego przeboju.

Szukasz w wielu miejscach kawałka Motorhead? Największą przeszkodą jest pobieranie z Wrzuty. Jednak znaleźliśmy na to sposób. Nasz Wrzuta downloader umożliwi Ci bardzo szybko na pobranie dowolnego kawałka z tego serwisu. Właśnie dzisiaj na zawsze minęły Twoje kłopoty z wchodzeniem na nie całkiem bezpieczne, gdzie poszukiwałeś darmowych empetrójek - znajdziesz je u nas, na bezpiecznej stronie.

Wykorzystaj posiadaną przez nas wyszukiwarkę mp3, która jest połączona z naszym bardzo mocno pojemnym zbiorem utworów. Poprzez takie rozwiązanie, w jednej chwili po wpisaniu hasła, np. Motorhead - Dance, otrzymasz wyniki z możliwością pobrania darmowego mp3 prosto na dysk twardy.

Tylko u nas ściągniesz darmowe mp3. Doskonale wiemy, że pewnie znudziłeś się słuchaną bez przerwy muzyką i całością tego, co grane jest w radiach. Z tego względu dobrym wyjściem jest pobranie sporej porcji muzyki mp3 za free z tego portalu. To naprawdę łatwe, kilka kliknięć i voila! - bez żadnego wysiłku dostaniesz niezliczoną ilość kawałków, którymi będziesz mógł cieszyć się przez długi czas.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj