2. Bóg jest wierny swoim obietnicom - Jan Guńka

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 40:08
Data dodania: 16.09.2010 21:14:32
Rozmiar pliku: 9,19 MB
Tagi: 2. Bóg jest wierny swoim obietnicom, Jan Guńka, bóg, jest, wierny, swoim, obietnicom, jan, guńka
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

2._Bóg_jest_wierny_swoim_obietnicom_-_Jan_Guńka.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą teraz odtwarzasz to dziewięć i dziewiętnaście setnych megabajta. Długość to czterdzieści minut i osiem sekund. Jest to jeden z dzieł wykonawcy 2. Bóg jest wierny swoim obietnicom, którego tytuł to Jan Guńka. Utwór w formacie mp3, który w tym momencie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w środę, 18 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jeszcze dołączonego klipu do tego pliku. Zachęcamy zatem, abyś go dodał. Utwór 2. Bóg jest wierny swoim obietnicom - Jan Guńka nie został do dziś nigdy pobrany. Żaden odwiedzający do dziś nie miał ochoty dodać komentarza do tego pliku muzycznego, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Obecnie każdy może odkryć dokonania nowo pojawiających się muzyków, także dzięki serwisom analogicznym do naszego, na których każdy może ściągnąć darmowe mp3, dla przykładu 2. Bóg jest wierny swoim obietnicom - Jan Guńka. Czy warto przesłuchać ten utwór?

2. Bóg jest wierny swoim obietnicom bez kompleksów zdobywa kolejne przyczółki w radiowych listach przebojów, a to przez swoje zapadające w pamięć utwory. Na starcie swojej przygody z komponowaniem, robił tak samo jak reszta artystów - wrzucał do Internetu darmowe mp3 do ściągnięcia. To dobry sposób na zapoznanie się z muzyką, bez konieczności płacenia w ciemno za muzykę, która może nam nie przypasować. Ale tutaj akurat takie obawy są bezzasadne - przykładem niech będzie Jan Guńka, genialna kompozycja, która potrafi zarazić swoją melodią niejednego słuchacza.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci pobranie tych piosenek, które pragniesz mieć na swoim odtwarzaczu. Nie musisz martwić się o jakiekolwiek koszty - całość udostępnionych tutaj utworów jest absolutnie darmowa, bez żadnych haczyków. Co więcej, muzyka mp3 na naszej stronie jest wolna od wszelkiej maści zagrożeń, które możesz spotkać na podobnych stronach. Puść w niepamięć pełne niebezpieczeństw serwisy - tutaj jest obecna jedynie czysta muzyka.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z Wrzuty. Przeprowadzenie mp3 download aż do tej pory nie było tak bezproblemowe, a dodatkowo szybkie i bezpłatne. Zapomnij o denerwującym czekaniu, aż załaduje się piosenka; z naszą pomocą to już przeszłość.

Jeśli potrzebujesz empetrójki, która przypadnie do gustu wszystkim, bez względu na upodobania lub wiek, zdecyduj się na Jan Guńka, w wykonaniu 2. Bóg jest wierny swoim obietnicom. Nie zwlekaj, aż 2. Bóg jest wierny swoim obietnicom - Jan Guńka stanie się niemodna i pobierz darmowe mp3 z naszego portalu. Na pewno nie będziesz tym rozczarowany - taki wykonawca tworzy przebój za przebojem, tak samo jest w przypadku tej empetrójki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj