3. Bóg jest wierny swoim obietnicom - Jan Guń...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:19
Data dodania: 16.09.2010 21:14:32
Rozmiar pliku: 18,2 MB
Tagi: 3. Bóg jest wierny swoim obietnicom, Jan Guń..., bóg, jest, wierny, swoim, obietnicom, jan, guńka
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

3._Bóg_jest_wierny_swoim_obietnicom_-_Jan_Guń....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie odtwarzasz zajmuje osiemnaście i dwa setnych megabajta. Długość oscyluje na jeden minute i dziewiętnaście sekund. To piosenka o tytule "Jan Guń...", której autorem jest 3. Bóg jest wierny swoim obietnicom. We wtorek, 24 pazdziernika 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dołączonego klipu do tego pliku mp3. Byliśbyśmy więc niezwykle szczęśliwi, jeśli byś takowy zaproponował. Żaden odwiedzający nie ściągnął utworu muzycznego 3. Bóg jest wierny swoim obietnicom - Jan Guń... do dzisiaj. Nie ma jak na razie żadnego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, na scenie muzycznej pojawiają się nowi artyści, którzy bezproblemowo zyskują tłumy wiernych słuchaczy, gotowych zapłacić bardzo dużo za albumy i koncerty i w ten sposób pokazać wsparcie dla ukochanego artysty. Tak samo jest, jeśli chodzi o Jan Guń..., stworzonym od podstaw przez 3. Bóg jest wierny swoim obietnicom. Przebój ten bez pardonu zdobywa miejsca w stacjach radiowych, przede wszystkim dzięki znakomitej kompozycji i łatwości, z jaką ją zapamiętujemy.

Prawdopodobnie wolałbyś osobiście przekonać się, jak brzmi 3. Bóg jest wierny swoim obietnicom - Jan Guń...? Pobierz mp3 z naszej strony, a dowiesz się, przez co ta piosenka zyskuje same przychylne opinie pośród słuchaczy i krytyków. Bardzo możliwe, że na codzień słuchasz zupełnie innej muzyki - ale to nie jest żadne usprawiedliwienie, by ominąć taki rarytas. Pobierz to mp3 za darmo z naszej strony. W innym przypadku możesz być trochę wyalienowany, gdy znajomi będą rozmawiać o Jan Guń..., a Ty nie będziesz wiedział o co chodzi, bo nie znasz tego utworu.

Szukasz w wielu miejscach piosenki 3. Bóg jest wierny swoim obietnicom? Wszystko rozbija się o pobieranie z Wrzuty. Ale i na to mamy sprawdzony sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który ułatwi Ci bardzo szybko na pobranie dowolnej piosenki z serwisu Wrzuta. Od dzisiaj skończyły się Twoje kłopoty z wchodzeniem na nie do końca przyjazne, gdzie poszukiwałeś darmowych empetrójek - odszukasz je u nas, na niezawodnym portalu.

Wykorzystaj naszą wyszukiwarkę mp3, która jest podpięta do naszego ogromnie pojemnego zbioru empetrójek. Poprzez takie rozwiązanie, w kilka sekund po wpisaniu tekstu, np. 3. Bóg jest wierny swoim obietnicom - Jan Guń..., wyświetlą Ci się wyniki z możliwością pobrania bezpłatnego mp3 prosto na swój komputer.

Tylko u nas pobierzesz darmowe piosenki. Jeśli jesteś już zniechęcony swoją starą muzyką, a także tym, co podają nam komercyjne radia, powinieneś błyskawicznie pobrać trochę bezpłatnej muzyki mp3 z naszej strony. To naprawdę proste, parę ruchów myszką i gotowe - bez żadnego wysiłku dostaniesz możliwość słuchania przez długi czas nowych, niezwykłych empetrójek.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj