AC/DC - Let Me Put My Love Into You

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:15
Data dodania: 16.09.2010 21:14:56
Rozmiar pliku: 3,89 MB
Tagi: AC/DC, Let Me Put My Love Into You, hardrock, acdc, let, me, put, my, love, into, you
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

AC/DC_-_Let_Me_Put_My_Love_Into_You.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga kawałka, który teraz słyszysz to trzy i osiemdziesiąt dziewięć setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania oscyluje na cztery minuty i piętnaście sekund. To jeden z piosenek nagranych przez AC/DC, której nazwa brzmi Let Me Put My Love Into You. W poniedziałek, 23 pazdziernika 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dołączonego teledysku do tego kawałka. Zalecamy zatem, abyś takowy zaproponował. Nikt nie pobrał pliku audio AC/DC - Let Me Put My Love Into You dotychczas. Nie ma jeszcze ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podłączonymi do telefonów, przemierzali ulice i słuchali ulubionych kawałków? Wiesz, oni już dawno znaleźli nasz portal - jeżeli zostaniesz u nas na dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz miał możliwość mieć ze sobą własną muzykę.

Będzie to realne dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Let Me Put My Love Into You. Znasz tę piosenkę, prawda? Jej autorem jest AC/DC - to prawdziwa maszynka do tworzenia coraz to nowych przebojów, a wiele jego kawałków gości na licznych imprezach. Ale do rzeczy. Jeżeli pragniesz mieć darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a zaraz po tym będziesz miał możliwość ściągnąć pożądany utwór.

Mało? Dostaniesz więcej! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś w ogóle nie musiał wchodzić na inne portale i pobierał mp3 prosto z naszej strony. Bez przerwy rozszerzamy zbiór dostępnych empetrójek. Dzięki temu musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na komputer utwór, który chcesz mieć, na przykład AC/DC - Let Me Put My Love Into You, a następnie wrzucić go na telefon.

Za pośrednictwem tej strony poznasz kilka bardzo nieskomplikowanych do zrealizowania rozwiązań, poprzez które już w kilka sekund na Twoim sprzęcie znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeszkód.

Chciałbyś wrzucić na telefon Let Me Put My Love Into You? Pobierz mp3 i nie trać czasu. To bezpłatnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na rozszerzenie własnej bazy piosenek i poznanie nowych muzyków. A może będzie także tak, że zanim jakiś utwór wpadnie w ręce komercji, Ty od dawna będziesz tego słuchał?

Dziś już wszyscy mogą nagrywać muzykę. Przy pomocy prawdziwych albo wirtualnych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Nie jest powiedziane, że kiedyś fani muzyki nie będą pobierać z naszego portalu Twoich kawałków. A na razie Ty pobieraj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj