Lamb Of God - Reclamation

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:35
Data dodania: 16.09.2010 21:16:18
Rozmiar pliku: 12,1 MB
Tagi: Lamb Of God, Reclamation, Lamb, Of, God
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Lamb_Of_God_-_Reclamation.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie słyszysz to mniejwięcej dwanaście i jeden setnych megabajta. Czas trwania to sześć minut i trzydzieści pięć sekund. Słuchasz utwór w formacie mp3 o tytule "Reclamation", którego autorem jest Lamb Of God. Utwór, który w tym momencie odtwarzasz został wprowadzony do naszej bazy danych w poniedziałek, 23 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dołączonego teledysku do tej piosenki. Będziemy więc szczęśliwi, jeśli byś takowy zaproponował. Nikt nie pobrał pliku mp3 Lamb Of God - Reclamation jak na razie. Nie znalazł się do dzisiaj żaden użytkownik, który zechciałaby dodać komentarz do tej piosenki, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W tym roku premiery w świecie muzyki powodują porządny zamęt w biznesie. Bez przesady, co kilka tygodni na rynku pojawiają się nowi twórcy, nowe kawałki i nowe płyty, które z miejsca podbijają serca słuchaczy. Jednym z takich twórców jest Lamb Of God, a najnowszy przebój Reclamation to mistrzostwo w kwestii tworzenia muzyki, przede wszystkim za znakomite brzmienie i niesamowitą jakość utworu.

Zapewne pragnąłbyś sam przekonać się, czym jest Lamb Of God - Reclamation? Ściągnij mp3 z naszego portalu, a uświadomisz sobie, przez co ta piosenka zbiera same dobre recenzje między słuchaczami i krytykami. Całkiem prawdopodobne, że normalnie słuchasz zupełnie innej muzyki - ale nie usprawiedliwia Cię to w żaden sposób, by przeoczyć taki smakowity kąsek. Ściągnij to mp3 za darmo z naszej strony. W innym przypadku pewnie będziesz nieco wyalienowany, gdy znajomi będą rozmawiać o Reclamation, a Ty nie będziesz wiedział o czym mówią, bo nie znasz tego utworu.

Szukasz na różnych stronach kawałka Lamb Of God? Największą przeszkodą jest ściąganie z Wrzuty. Ale i na to mamy sprawdzony sposób. Nasz Wrzuta downloader ułatwi Ci w mgnieniu oka na ściągnięcie każdego utworu z serwisu Wrzuta. Od teraz nie musisz szukać bezpłatnych piosenek na różnych, nie do końca przyjaznych portalach - odnajdziesz je u nas, na bezpiecznym portalu.

Wykorzystaj naszą wyszukiwarkę mp3, która jest podpięta do naszej potężnie rozbudowanej bazy utworów. Poprzez takie rozwiązanie, w kilka sekund po wstukaniu hasła, np. Lamb Of God - Reclamation, wyświetlą Ci się wyniki, skąd przejdziesz bezpośrednio do podstrony z możliwością pobrania na swój komputer bezpłatnego mp3.

Mp3 do pobrania czekają tylko na Ciebie. Jesteśmy świadomi, że pewnie znudziłeś się słuchaną bez przerwy muzyką i tym wszystkim, co puszczane jest w radiach. Dlatego niezłym wyjściem jest ściągnięcie porządnej porcji darmowej muzyki mp3 z naszego portalu. To naprawdę łatwe, kilka ruchów myszką i voila! - bez żadnego trudu otrzymasz ogrom empetrójek, którymi będziesz w stanie radować się przez wiele długich dni.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj