Oznaka Zycia - Prototyp

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:45
Data dodania: 16.09.2010 21:19:14
Rozmiar pliku: 6,17 MB
Tagi: Oznaka Zycia, Prototyp, , sol, oznaka, życia
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Oznaka_Zycia_-_Prototyp.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą teraz słuchasz waży sześć i siedemnaście setnych megabajta. Długość oscyluje na sześć minut i czterdzieści pięć sekund. To jeden z piosenek autorstwa Oznaka Zycia, której tytuł to Prototyp. W poniedziałek, 23 pazdziernika 2017 roku plik został dodany do naszej bazy danych. Do tego utworu muzycznego żaden użytkownik nie zamieścił jeszcze żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Żaden użytkownik nie pobrał pliku mp3 Oznaka Zycia - Prototyp jak na razie. Nie ma do dzisiaj ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, której słuchali na urządzeniach przenośnych, które mają możliwość zabrać wszędzie tam, gdzie chcieli. Wiesz, ci ludzie już dawno trafili na nasz portal - jeżeli pozostaniesz u nas nieco dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz w stanie mieć ze sobą swoją muzykę.

Będzie to możliwe dzięki naszemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy popularną piosenkę - Prototyp, którą wykonuje Oznaka Zycia, znany z tworzenia kawałków, które bez problemów wskakują na szczyty list przebojów w radiach. Ale ad rem. Jeśli pragniesz mieć darmowe mp3, wklej link z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a po chwili będziesz w stanie ściągnąć pożądany kawałek.

Chcesz dostać więcej? Nie ma sprawy! Cała nasza ekipa pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie musiał zaglądać na inne witryny i pobierał mp3 prosto z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych empetrójek poszerza się każdego dnia. Dzięki temu wystarczy jedynie parę kliknięć, żebyś mógł pobrać na dysk utwór, który chcesz mieć, jak choćby Oznaka Zycia - Prototyp, a następnie wrzucić go na telefon.

Za pomocą tej strony przyswoisz sobie kilka bardzo nieskomplikowanych do zrobienia chwytów, dzięki którym błyskawicznie na Twoim komputerze zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeciwności.

Wolisz skopiować na telefon Prototyp? Ściągnij mp3 już teraz. To całkowicie bezpieczny i bezpłatny sposób na rozszerzenie własnej biblioteki piosenek i poznanie nowych artystów. Całkiem możliwe, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, zanim trafi ona do stacji telewizyjnych oraz radiowych.

Dziś dosłownie wszyscy mogą nagrywać piosenki. Za pomocą komputera albo prawdziwych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Nie jest powiedziane, że kiedyś słuchacze nie będą pobierać z naszej strony Twoich kawałków. A na razie Ty pobieraj utwory reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj