10. Radosław Pawełczak - Koniec

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:55
Data dodania: 16.09.2010 21:21:23
Rozmiar pliku: 5,37 MB
Tagi: 10. Radosław Pawełczak, Koniec, radosław, pawełczak, soundtrack, 2010
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

10._Radosław_Pawełczak_-_Koniec.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą właśnie słuchasz to pięć i trzydzieści siedem setnych megabajta. Zaś jego długość oscyluje na trzy minuty i pięćdziesiąt pięć sekund. To jeden z wielu piosenek nagranych przez 10. Radosław Pawełczak, której nazwa to Koniec. W poniedziałek, 23 pazdziernika 2017 roku plik został wprowadzony do naszej bazy danych. Do tego utworu muzycznego nie ma dotychczas żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Utwór 10. Radosław Pawełczak - Koniec nie został do tej pory nigdy pobrany. Nie ma do tej pory ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy każdy może dogłębnie poznać twórczość dowolnego wykonawcy, definicja undergroundowej muzyki lekko się zaciera - również za sprawą serwisów analogicznych do naszego. Tutaj wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, do których zalicza się 10. Radosław Pawełczak - Koniec. Czy warto tego posłuchać?

10. Radosław Pawełczak jest jednym z grona wykonawców, którzy błyskawicznie podbijają fanów na całym świecie. Jak większość rozpoczynających karierę kompozytorów, tak i on od początku swojej kariery dawał ludziom mp3 do pobrania. W ten sposób można zyskać sobie rzesze fanów, którzy następnie chętnie zakupią całe albumy, oczywiście jeżeli będzie podobała im się muzyka, co nie zawsze jest oczywiste. Jednakże w tym przypadku nie ma takich obaw - za przykład niech posłuży Koniec, znakomita piosenka, która jest w stanie zarazić chwytliwą melodią niejednego słuchacza.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na pobranie tych piosenek, które chcesz mieć na swoim komputerze. Nie natrafisz tutaj na żadne pułapki i ukryte koszty - wszystko jest przejrzyste i całkowicie za darmo. Ważne jest również to, że muzyka mp, którą u nas znajdziesz, nie posiada w sobie niebezpiecznych trojanów czy wirusów, którymi możesz zarazić komputer, wchodząc na inne portale. Jeśli chcesz tylko czystej muzyki, korzystaj jedynie z tej strony.

Posiadamy coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z serwisu Wrzuta. Wykonanie mp3 download aż do tej pory nie było tak bezproblemowe, a na dodatek darmowe i błyskawiczne. Koniec z ciągłym czekaniem na załadowanie piosenek; dzięki nam to już przeszłość.

Koniec, autorstwa 10. Radosław Pawełczak, to doskonała piosenka na dowolny dzień i dla wszystkich ludzi, nie patrząc na wiek czy preferencje muzyczne. Już teraz ściągnij mp3 z naszego serwisu i sprawdź, dlaczego 10. Radosław Pawełczak - Koniec jest teraz trendy. 10. Radosław Pawełczak nie bez przyczyny jest określany maszynką do tworzenia hitów, w tym przypadku jest identycznie, o czym jesteś w stanie szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj