adamsband- Track 03

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:32
Data dodania: 16.09.2010 21:22:40
Rozmiar pliku: 3,24 MB
Tagi: adamsband, Track 03, zespół, firmowaeventze..., muzyczny, katowicezespół, śląskwesele, na, śląsku
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

adamsband-_Track_03.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie słuchasz zajmuje trzy i dwadzieścia cztery setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na trzy minuty i trzydzieści dwa sekundy. Piosenka ta nosi tytuł "Track 03", której autorem jest adamsband. W niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku plik został wprowadzony do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dołączonego teledysku do tej piosenki. Zalecamy zatem, byś takowy dodał. Jak na razie żadna osoba nie zapisała ani razu pliku audio adamsband- Track 03. Nikt jak na razie nie zechciał dodać komentarza do tej piosenki, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

adamsband- Track 03 to piosenka, która staje się coraz bardziej rozpoznawalna, nie zawsze wśród wielbicieli tego typu gatunku muzyki. To tylko świadczy o tym, że adamsband potrafi wymyślić chwytliwe, bardzo dobrze brzmiące przeboje, które jeszcze wiele czasu po ich usłyszeniu zapadają nam w głowach i nucimy je nawet nie zdając sobie z tego sprawy.

Bez względu na lubianą przez Ciebie muzykę, odszukasz tu coś dla siebie. To nie jedynie taki rodzaj muzyki, do którego należy adamsband- Track 03, ale również wiele odmiennych gatunków. Wszystkie te przeboje to darmowe mp3! Dodatkowo regularnie przedstawiamy wieści ze świata muzyki, tak abyś ciągle mógł być w kontakcie z tym wszystkim, co ma tam miejsce.

Bez względu na okazję, nasza muzyka będzie Ci odpowiadać. Nie zawsze będą to być ogromne parapetówki. Te piosenki możesz również puszczać na spokojnie, w chwilach odpoczynku, ciesząc się każdym dźwiękiem. I będziesz miał do tego niepowtarzalną okazję, ponieważ darmowe mp3, jakie tu udostępniamy, są w bardzo dobrej jakości - dzięki temu powinni być zadowoleni szczególnie ludzie, którzy doceniają czystość i dobre brzmienie muzyki.

Interesuje Cię Track 03? Download tej empetrójki to banalnie łatwa sprawa. Na pewno dasz sobie z tym radę, cały proces nie odbiega od tych z innych portali. Ale jednak posiadamy tutaj coś innego - jest to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz mógł wykonać ściąganie z Wrzuty, całkiem bezproblemowo.

Staramy się regularnie powiększać zestaw darmowych piosenek, które będziesz mógł ściągnąć. Codziennie dorzucamy tam kolejne, nowe przeboje. Ściągnij mp3, na które masz ochotę - a jeżeli stanie się tak, że go tutaj brakuje, gwarantujemy że w krótkim czasie się tu znajdzie.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj