Rentrer en Soi - Secret Strawberry Garden

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:11
Data dodania: 16.09.2010 21:31:03
Rozmiar pliku: 2,91 MB
Tagi: Rentrer en Soi, Secret Strawberry Garden, garden, strawberry, secret, soi, rentrer, jmusic, jrock, kei, visual
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Rentrer_en_Soi_-_Secret_Strawberry_Garden.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga kawałka, który teraz słuchasz to około dwa i dziewięćdziesiąt jeden setnych megabajta. A jego czas trwania oscyluje na trzy minuty i jedenaście sekund. Jest to jeden z piosenek wykonawcy Rentrer en Soi, której tytuł to Secret Strawberry Garden. W poniedziałek, 23 pazdziernika 2017 roku plik został dodany do naszej bazy danych. Do tego kawałka nie dopasowano jak na razie żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Żaden odwiedzający nie pobrał pliku Rentrer en Soi - Secret Strawberry Garden dotychczas. Żaden użytkownik dotychczas nie zechciał skomentować tego pliku mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy słuchacze mogą dogłębnie poznać twórczość nawet najbardziej offowego artysty, pojęcie muzyki z podziemi lekko blaknie - również za sprawą serwisów podobnych do naszego. Tutaj wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, między innymi Rentrer en Soi - Secret Strawberry Garden. Czy warto przesłuchać ten utwór?

Rentrer en Soi jest jednym z grona muzyków, którzy błyskawicznie podbijają serca kolejnych słuchaczy. Jak większość mało znanych kompozytorów, tak i on od początku swojej przygody z muzyką dawał ludziom mp3 do pobrania. W ten sposób można zyskać sobie rzesze fanów, którzy następnie mogą zdecydować się na kupno całych albumów, o ile spodoba im się twórczość, co niekoniecznie jest oczywiste. Ale tutaj akurat takie obawy są bezpodstawne - przykładem może być Secret Strawberry Garden, znakomita piosenka, która potrafi zarazić swoją melodią niejednego słuchacza.

Chcesz mieć ulubione kawałki na swoim komputerze? Wykorzystaj do tego naszą wyszukiwarkę mp3, która da Ci taką możliwość. Nie natrafisz tu na żadne haczyki i ukryte koszty - wszystko jest przejrzyste i absolutnie bezpłatne. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszym serwisie jest wolna od wszelkiej maści wirusów, które można napotkać na podobnych serwisach. Puść w niepamięć pełne zagrożeń serwisy - tu znajduje się tylko bezpieczna muzyka.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z serwisu Wrzuta. Wykonanie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak bezproblemowe, a dodatkowo darmowe i błyskawiczne. Koniec z wiecznym czekaniem na załadowanie piosenek; dzięki nam to pieśń przeszłości.

Jeżeli szukasz empetrójki, która spodoba się wszystkim, bez względu na upodobania lub wiek, dobrym wyborem jest Secret Strawberry Garden, autorstwa Rentrer en Soi. Już teraz ściągnij mp3 z naszego portalu i przekonaj się, z jakiej przyczyny Rentrer en Soi - Secret Strawberry Garden jest teraz tak znana. Z całą pewnością nie będziesz tym rozczarowany - taki artysta tworzy hit za hitem, podobnie jest w przypadku tego kawałka.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj