DJ FOKUS - ElectroHouse Set (www.ilovetecktonik...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:25
Data dodania: 16.09.2010 21:31:53
Rozmiar pliku: 78,1 MB
Tagi: DJ FOKUS, ElectroHouse Set (www.ilovetecktonik..., fokus, electro, elektro, tecktonik, ilovetecktonik
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

DJ_FOKUS_-_ElectroHouse_Set_(www.ilovetecktonik....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą teraz odtwarzasz to siedemdziesiąt osiem i jeden setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania oscyluje na jeden minute i dwadzieścia pięć sekund. Piosenka ta nosi tytuł "ElectroHouse Set (www.ilovetecktonik...", której wykonawcą jest DJ FOKUS. Plik audio w formacie mp3, który w tym momencie słuchasz został wprowadzony do naszej bazy danych w poniedziałek, 23 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jeszcze dołączonego teledysku do tego pliku. Byliśbyśmy zatem bardzo uszczęśliwieni, gdybyś takowy dodał. Żaden użytkownik nie ściągnął utworu muzycznego DJ FOKUS - ElectroHouse Set (www.ilovetecktonik... jak na razie. Nikt do dzisiaj nie zechciał skomentować tego pliku mp3, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, w muzycznym świecie pojawiają się kolejni wykonawcy, którzy bezproblemowo zdobywają tłumy nowych wielbicieli, gotowych wydać grube pieniądze na albumy i koncerty, byle tylko wesprzeć ulubionego artystę. Takim twórcą jest właśnie DJ FOKUS, a najnowszy przebój ElectroHouse Set (www.ilovetecktonik... to mistrzostwo w kwestii komponowania muzyki, a rozgłos zawdzięcza niesamowitej jakości dźwięku i dobremu brzmieniu.

Zapewne pragnąłbyś osobiście przekonać się, czym jest DJ FOKUS - ElectroHouse Set (www.ilovetecktonik...? Pobierz mp3 z naszej witryny, a odkryjesz, przez co ten utwór zbiera same przychylne opinie między słuchaczami i krytykami. Nawet jeśli nie jest to gatunek, którego słuchasz każdego dnia, i tak możesz pobrać darmowe mp3 z naszej strony, aby nie pozostać zacofanym w dziedzinie tego, co jest modne w muzyce. W innym przypadku możesz być trochę wyalienowany, gdy będziesz słyszał rozmowy znajomych o ElectroHouse Set (www.ilovetecktonik..., a Ty nie będziesz się orientował o co chodzi, bo nie słyszałeś tej piosenki.

Szukasz na różnych portalach piosenki DJ FOKUS? Na drodze stoi ściąganie z Wrzuty. Jednak znaleźliśmy na to sposób. Nasz Wrzuta downloader ułatwi Ci w mgnieniu oka na pobranie dowolnej piosenki z tego serwisu. Od teraz nie musisz szukać darmowych utworów na nieciekawych, niebezpiecznych stronach - odszukasz je u nas, na bezpiecznej stronie.

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która jest połączona z naszym niesamowicie rozbudowanym zbiorem utworów. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w jednej chwili po wstukaniu tekstu, na przykład DJ FOKUS - ElectroHouse Set (www.ilovetecktonik..., otrzymasz wyniki, skąd przejdziesz wprost do podstrony z pobraniem na osobisty komputer bezpłatnego mp3.

Tylko u nas ściągniesz darmowe piosenki. Jesteśmy świadomi, że pewnie znudziłeś się słuchaną bez przerwy muzyką i tym wszystkim, co puszczane jest w stacjach radiowych. Z tego względu niezłym wyjściem jest pobranie porządnej porcji muzyki mp3 za free z naszego portalu. Nie ma w tym nic trudnego, kilka kliknięć i gotowe - bez żadnego trudu otrzymasz ogrom hitów, którymi będziesz mógł cieszyć się przez wiele długich dni.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj