Blink182-First date

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:52
Data dodania: 16.09.2010 21:32:42
Rozmiar pliku: 2,62 MB
Tagi: Blink182, First date
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Blink182-First_date.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu, który aktualnie słyszysz to mniejwięcej dwa i sześćdziesiąt dwa setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na dwa minuty i pięćdziesiąt dwa sekundy. Jest to jeden z piosenek nagranych przez Blink182, której nazwa brzmi First date. Plik audio w formacie mp3, który teraz odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych we wtorek, 24 pazdziernika 2017 roku. Do tej piosenki nie ma jak na razie żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Nikt nie pobrał pliku mp3 Blink182-First date do dziś. Nie znalazł się jak na razie żaden użytkownik, który miałby ochotę dodać komentarz do tego pliku.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Blink182-First date to kawałek, który staje się coraz szybciej popularny, nie zawsze pośród miłośników tego typu gatunku muzyki. To tylko dowodzi tego, że Blink182 potrafi stworzyć chwytliwe, bardzo dobrze brzmiące hity, które jeszcze długi czas po ich usłyszeniu zapadają nam w głowach i powtarzamy je nawet bez udziału świadomości.

Znajdziesz u nas muzykę, podzieloną na gatunki. To nie jedynie taki rodzaj muzyki, do którego należy Blink182-First date, lecz też wiele odmiennych gatunków. Wszystkie te piosenki to darmowe mp3! Dodatkowo regularnie przedstawiamy wieści ze świata muzyki, tak abyś ciągle mógł być na bieżąco z tym wszystkim, co ma tam miejsce.

Muzyka, którą widzisz na naszej stronie, pasuje do bardzo wielu okazji. Nie zawsze będą to być głośne domówki. Te piosenki możesz również słuchać przy pełnym spokoju, w domowym zaciszu, ciesząc się każdym dźwiękiem. I będziesz miał do tego znakomitą okazję, ponieważ darmowe mp3, które tu znajdziesz, są w bardzo dobrej jakości - dzięki temu zapewne będą zadowoleni przede wszystkim Ci, którzy cenią sobie najlepszą jakość i dobre brzmienie muzyki.

Jesteś zainteresowany First date? Download tej empetrójki to tylko kilka kroków. Bardzo podobnie jest na analogicznych portalach, więc z pewnością dasz sobie z tym radę. Ale jednak jest tu coś odmiennego - jest to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz mógł przeprowadzić pobieranie z Wrzuty, całkiem bezproblemowo.

Staramy się regularnie zwiększać zbiór darmowych utworów, które będziesz mógł pobrać. Codziennie dodajemy tam kolejne, nowe utwory. Ściągnij mp3, które chcesz bez przeszkód posłuchać - a jeżeli stanie się tak, że go u nas nie ma, na pewno błyskawicznie pojawi się na naszej stronie.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj