Elena - Disco Romancing (Extended Mix)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:26
Data dodania: 16.09.2010 21:32:58
Rozmiar pliku: 10,2 MB
Tagi: Elena, Disco Romancing (Extended Mix), disco, romancing, extended, mix
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Elena_-_Disco_Romancing_(Extended_Mix).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku, który właśnie masz uruchomioną to mniejwięcej dziesięć i dwa setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na cztery minuty i dwadzieścia sześć sekund. To jeden z wielu utworów wykonawcy Elena, którego tytuł brzmi Disco Romancing (Extended Mix). W piatek, 20 pazdziernika 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dopasowanego teledysku do tej piosenki. Zachęcamy zatem, byś takowy zaproponował. Do dziś żadna osoba nie pobrała ani razu pliku Elena - Disco Romancing (Extended Mix). Nie znalazł się dotychczas ani jeden użytkownik, który miałby ochotę skomentować ten utwór muzyczny, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W tym roku kolejne wydawnictwa muzyczne przyprawiają o miły ból głowy. Bez przesady, co kilka tygodni objawiają się nowi wykonawcy muzyki popularnej, nowe kawałki i nowe płyty, które w jednej chwili podbijają serca słuchaczy. Jednym z takich wykonawców jest Elena, a najnowszy przebój Disco Romancing (Extended Mix) jest obecnie głośno komentowany na stronach internetowych, a rozgłos zawdzięcza niesamowitej jakości dźwięku i niezwykłemu brzmieniu.

Pozostawmy zdania innych za plecami, gdyż zapewne chcesz poznać Elena - Disco Romancing (Extended Mix)? Pobierz mp3 z naszej strony, a odkryjesz, przez co ta piosenka zyskuje same przychylne recenzje pomiędzy słuchaczami i krytykami. Nawet jeśli nie jest to gatunek muzyki, którego słuchasz każdego dnia, powinieneś ściągnąć mp3 za darmo z naszej strony, aby nie być w tyle w dziedzinie muzycznych trendów. Inaczej pewnie będziesz trochę wyobcowany, gdy będziesz świadkiem rozmów znajomych o Disco Romancing (Extended Mix), a Ty nie będziesz miał pojęcie o co chodzi, bo nie słyszałeś tej piosenki.

Nie wiesz, gdzie znaleźć ten przebój Elena? Na drodze stoi ściąganie z Wrzuty. Ale i na to mamy sprawdzony sposób. Posiadany przez nas Wrzuta downloader pozwoli Ci w mgnieniu oka na ściągnięcie każdego kawałka z tego serwisu. Od teraz nie musisz poszukiwać darmowych kawałków na nieciekawych, podejrzanych portalach - odszukasz je u nas, na bezpiecznym portalu.

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która jest połączona z naszą niezwykle rozbudowaną bazą utworów. Poprzez takie rozwiązanie, w jednej chwili po wstukaniu tekstu, jak choćby Elena - Disco Romancing (Extended Mix), pojawią się wyniki, skąd zostaniesz przekierowany od razu do strony z pobraniem na swój komputer bezpłatnego mp3.

Mp3 do ściągnięcia oczekują tylko na Twój ruch. Jeżeli jesteś już znudzony słuchaniem cały czas tej samej muzyki, a także tym, co podają nam radia, powinieneś jak najszybciej ściągnąć dużo bezpłatnej muzyki mp3 z naszej strony. To naprawdę łatwe, kilka ruchów myszką i gotowe - bez żadnego trudu otrzymasz możliwość radowania się przez wiele dni nowymi, wspaniałymi kawałkami.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj