Rezydent - Staram się nie myśleć (dirty)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:04
Data dodania: 16.09.2010 21:35:38
Rozmiar pliku: 9,30 MB
Tagi: Rezydent, Staram się nie myśleć (dirty), staram, się, nie, myśleć
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Rezydent_-_Staram_się_nie_myśleć_(dirty).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku, który właśnie masz uruchomioną to około dziewięć i trzydzieści setnych megabajta. Długość to cztery minuty i cztery sekundy. Piosenka ta nosi tytuł "Staram się nie myśleć (dirty)", której autorem jest Rezydent. Kawałek w formacie mp3, który w tej chwili słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w środę, 18 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tej piosenki nikt nie dopasował jak na razie żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Piosenka Rezydent - Staram się nie myśleć (dirty) nie została do tej pory ani razu pobrana. Nie znalazł się do tej pory ani jeden użytkownik, który zechciałaby skomentować tę piosenkę w formacie mp3, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Rezydent - Staram się nie myśleć (dirty) to piosenka, która staje się coraz szybciej popularna, nie zawsze w gronie miłośników tego typu rodzaju muzyki. To tylko świadczy o tym, że Rezydent potrafi nagrać wyraziste, błyskawicznie wpadające w ucho przeboje, które nucimy przy każdej wolnej okazji, ponieważ tak mocno zapadają nam w pamięci.

Bez względu na lubianą przez Ciebie muzykę, odnajdziesz tu coś dla siebie. Mamy też wiele odmian muzyki, to nie jedynie taki rodzaj, który przedstawia sobą Rezydent - Staram się nie myśleć (dirty). I wszystkie te mp3 są zupełnie bezpłatne! Każdego dnia wchodź na nasz portal, bo regularnie prezentujemy wiadomości ze świata muzyki - dzięki temu będziesz na bieżąco z tym, co się dzieje.

Bez względu na sytuację, dostępna muzyka będzie Ci pasowała. Nie zawsze muszą to być głośne parapetówki. Wiele z tych utworów bardzo chętnie posłuchasz w chwilach odpoczynku, delektując się najcichszym brzmieniem Wykorzystaj to, bo my Ci to umożliwimy - bo darmowe mp3, jakie tu udostępniamy, są w bardzo dobrej jakości - przez to powinni być uszczęśliwieni przede wszystkim Ci, którzy cenią sobie czystość i znakomite brzmienie muzyki.

Chcesz ściągnąć Staram się nie myśleć (dirty)? Download tej empetrójki to tylko kilka kroków. Na pewno dasz sobie z tym radę, cała akcja nie różni się od tych z podobnych witryn. Lecz jednak mamy tutaj coś odmiennego - to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz mógł zrobić ściąganie z Wrzuty, całkiem bezproblemowo.

Staramy się regularnie rozbudowywać zestaw darmowych utworów, które będziesz mógł pobrać. Każdego dnia dodajemy tam kolejne, nowe przeboje. Ściągnij mp3, na które masz chęć - a jeżeli stanie się tak, że go u nas nie ma, gwarantujemy że w krótkim czasie pojawi się na naszej stronie.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj