Time - Zimna jak głaz <<LuKashio>>

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:16
Data dodania: 16.09.2010 21:37:01
Rozmiar pliku: 2,99 MB
Tagi: Time, Zimna jak głaz <<LuKashio>>, lukashio
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Time_-_Zimna_jak_głaz_<<LuKashio>>.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu, który właśnie masz otworzoną to około dwa i dziewięćdziesiąt dziewięć setnych megabajta. A jego czas trwania to trzy minuty i szesnaście sekund. To jeden z piosenek wykonawcy Time, której nazwa to Zimna jak głaz <<LuKashio>>. W niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dołączonego klipu do tego utworu. Zachęcamy więc, abyś go zaproponował. Do dziś żadna osoba nie ściągnęła nigdy pliku audio Time - Zimna jak głaz <<LuKashio>>. Żadna osoba do dziś nie miał ochoty dodać komentarza do tego pliku muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Time - Zimna jak głaz <<LuKashio>> coraz sprawniej zdobywa popularność w gronie dużej liczby słuchaczy, niekoniecznie tego gatunku muzyki. To tylko świadczy o tym, że Time jest w stanie wymyślić chwytliwe, bardzo dobrze brzmiące hity, które jeszcze długi czas po ich usłyszeniu zostają nam w głowach i nucimy je nawet bez udziału świadomości.

Odszukasz tutaj muzykę, podzieloną na gatunki. To nie tylko ten rodzaj muzyki, do którego należy Time - Zimna jak głaz <<LuKashio>>, lecz także wiele odmiennych gatunków. Wszystkie te przeboje to darmowe mp3! Codziennie wchodź na naszą stronę, bo regularnie przedstawiamy wieści ze świata muzyki - przez to będziesz ciągle na bieżąco ze wszystkim, co się dzieje.

Bez względu na okazję, nasza muzyka będzie Ci odpowiadać. Niekoniecznie muszą to być ogromne domówki. Wiele z tych kawałków z miłą chęcią posłuchasz w domowym zaciszu, ciesząc się każdym dźwiękiem. I będziesz miał do tego niepowtarzalną okazję, gdyż darmowe mp3, które tu prezentujemy, są w bardzo dobrej jakości - przez to zapewne będą zadowoleni szczególnie Ci, którzy cenią sobie czystość i dobre brzmienie muzyki.

Chcesz pobrać Zimna jak głaz <<LuKashio>>? Download tego utworu to banalnie łatwa sprawa. Prawie tak samo jest na analogicznych stronach, zatem na pewno dasz sobie z tym radę. Ale jednak posiadamy tutaj coś odmiennego - jest to Wrzuta downloader. Właśnie dzięki niemu będziesz w stanie wykonać pobieranie z Wrzuty, bez żadnych problemów.

Staramy się regularnie rozbudowywać kolekcję darmowych utworów, które będziesz mógł ściągnąć. Codziennie dodajemy tam kolejne, nowe utwory. Pobierz mp3, na które masz chęć - a jeśli stanie się tak, że go tutaj nie ma, na pewno jak najszybciej się tu pojawi.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj