107-jan_wayne_vs._raindropz_-_numb

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:29
Data dodania: 16.09.2010 21:42:06
Rozmiar pliku: 3,20 MB
Tagi: jan_wayne_vs._raindropz_, _numb
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

107-jan_wayne_vs._raindropz_-_numb.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą właśnie odtwarzasz to trzy i dwadzieścia setnych megabajta. Zaś jego czas trwania oscyluje na trzy minuty i dwadzieścia dziewięć sekund. To piosenka o tytule "_numb", której autorem jest jan_wayne_vs._raindropz_. W sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Do tego pliku mp3 nie dopasowano jak na razie żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Do dzisiaj żadna osoba nie pobrała nigdy pliku 107-jan_wayne_vs._raindropz_-_numb. Żaden użytkownik jak na razie nie miał ochoty dodać komentarza do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z cienia. Dzisiaj każdy może poznać dokonania nowo pojawiających się muzyków, przede wszystkim za sprawą serwisów takich jak nasz, gdzie każdy może ściągnąć darmowe mp3, dla przykładu 107-jan_wayne_vs._raindropz_-_numb. Z jakiego powodu właśnie ten kawałek?

jan_wayne_vs._raindropz_ bez skrupułów zdobywa kolejne przyczółki w radiowych listach przebojów, dzięki swoim świetnym utworom. Na początku swojej przygody z komponowaniem, robił podobnie jak reszta artystów - wrzucał do Internetu bezpłatne mp3 do ściągnięcia. To świetny sposób na zapoznanie się z twórczością, bez konieczności płacenia na ślepo za coś, co może się nam nie spodobać. Ale w tym przypadku nie ma takich obaw - przykładem może być _numb, genialna empetrójka, goszcząca coraz częściej na znanych imprezach.

Chcesz mieć ulubione piosenki na swoim komputerze? Wykorzystaj w tym celu naszą wyszukiwarkę mp3, która Ci to umożliwi. Nie natrafisz tu na żadne pułapki albo ukryte opłaty - wszystko jest jasne i całkowicie darmowe. Istotne jest także to, iż muzyka mp, którą u nas znajdziesz, nie zawiera w sobie różnych trojanów czy wirusów, jakimi łatwo zarazisz komputer, wchodząc na inne portale. Puść w niepamięć pełne zagrożeń witryny - tu znajduje się tylko bezpieczna muzyka.

Mamy do dyspozycji coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z serwisu Wrzuta. Już nie trzeba czekać długie minuty, aż załaduje Ci się tam kawałek - tutaj wykonasz mp3 download bez dodatkowych problemów, a co więcej szybko i bezpłatnie.

_numb, w wykonaniu jan_wayne_vs._raindropz_, to znakomita melodia na dowolny dzień i dla wszystkich ludzi, bez względu na wiek czy gusta muzyczne. Nie zwlekaj, aż przeminie moda na słuchanie 107-jan_wayne_vs._raindropz_-_numb i ściągnij darmowe mp3 z naszej strony. jan_wayne_vs._raindropz_ nie bez przyczyny jest nazywany maszynką do tworzenia hitów, w tym przypadku jest dokładnie to samo, o czym jesteś w stanie szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj