czaqu - jej marzenia

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:58
Data dodania: 16.09.2010 21:44:40
Rozmiar pliku: 3,64 MB
Tagi: czaqu, jej marzenia
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

czaqu_-_jej_marzenia.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą właśnie masz uruchomioną to trzy i sześćdziesiąt cztery setnych megabajta. Natomiast jego długość to trzy minuty i pięćdziesiąt osiem sekund. Słuchasz utwór w formacie mp3 o tytule "jej marzenia", którego wykonawcą jest czaqu. We wtorek, 17 pazdziernika 2017 roku utwór został dodany do naszej bazy danych. Niestety do tego kawałka żaden użytkownik nie zamieścił dotychczas żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Żaden odwiedzający nie ściągnął utworu muzycznego czaqu - jej marzenia do tej pory. Żadna osoba do tej pory nie miał ochoty dodać komentarza do tej piosenki, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z cienia. Teraz każdy jest w stanie poznać dokonania nowo pojawiających się muzyków, przede wszystkim dzięki portalom takim jak nasz, gdzie każdy może ściągnąć darmowe mp3, dla przykładu czaqu - jej marzenia. Dlaczego właśnie ten kawałek?

czaqu bez zahamowań zdobywa kolejne przyczółki na listach przebojów, dzięki swoim łatwo wpadającym w ucho kawałkom. Na starcie swojej podróży z komponowaniem, robił podobnie jak inni wykonawcy - wrzucał do Internetu darmowe mp3 do ściągnięcia. To dobry sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez potrzeby płacenia na ślepo za muzykę, która może się nam nie spodobać. Ale w tym przypadku nie ma takich obaw - za przykład niech służy jej marzenia, znakomita kompozycja, która jest w stanie zarazić swoją melodią duże grono słuchaczy.

Chcesz mieć konkretne piosenki na swoim odtwarzaczu? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która da Ci tę możliwość. Nie natkniesz się tu na żadne pułapki czy ukryte opłaty - wszystko jest przejrzyste i absolutnie bezpłatne. Co więcej, muzyka mp3 na naszej witrynie jest wolna od wszelkiej maści zagrożeń, jakie możesz napotkać na analogicznych serwisach. Jeśli pragniesz tylko czystej muzyki, korzystaj właśnie z naszej witryny.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z Wrzuty. Już nie musisz czekać wieczność, dopóki nie załaduje Ci się tam piosenka - na naszej witrynie zrobisz mp3 download bez dodatkowych trudności, a także szybko i bezpłatnie.

Jeśli szukasz empetrójki, która spodoba się wszystkim, bez względu na upodobania czy wiek, zdecyduj się na jej marzenia, której kompozytorem jest czaqu. Nie zwlekaj - ściągnij mp3 z naszej witryny i sprawdź, z jakiego powodu czaqu - jej marzenia jest ostatnio tak znana. Z całą pewnością nie będziesz tym zawiedziony - ten wykonawca produkuje przebój za przebojem, nie inaczej jest w przypadku tego utworu.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj