Tatek - Umiarkowanie szczęśliwy człowiek

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:16
Data dodania: 16.09.2010 21:57:18
Rozmiar pliku: 3,91 MB
Tagi: Tatek, Umiarkowanie szczęśliwy człowiek, umiarkowanie, szczęśliwy, człowiek, dance
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Tatek_-_Umiarkowanie_szczęśliwy_człowiek.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar pliku mp3, który teraz masz otworzoną to mniejwięcej trzy i dziewięćdziesiąt jeden setnych megabajta. Zaś jego długość to cztery minuty i szesnaście sekund. To jeden z wielu piosenek nagranych przez Tatek, której tytuł brzmi Umiarkowanie szczęśliwy człowiek. Utwór w formacie mp3, który teraz odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w czwartek, 19 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tego pliku mp3 nie ma dotychczas żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty go dodał. Do tej pory żadna osoba nie pobrała nigdy pliku Tatek - Umiarkowanie szczęśliwy człowiek. Nikt do dzisiaj nie raczył dodać komentarza do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Każdego roku, w muzycznym świecie pojawiają się kolejni wykonawcy, którzy bezproblemowo zjednują sobie tłumy wiernych fanów, którzy są gotowi wydać grube pieniądze na koncerty i płyty i w ten sposób pokazać wsparcie dla ulubionego twórcy. Takim twórcą jest właśnie Tatek, a najnowszy przebój Umiarkowanie szczęśliwy człowiek to najwyższy poziom w kwestii komponowania muzyki, przede wszystkim za znakomite brzmienie i dobrą jakość dźwięku.

Zostawmy zdania innych za plecami, gdyż zapewne pragniesz poznać Tatek - Umiarkowanie szczęśliwy człowiek? Ściągnij mp3 z naszej witryny, a dowiesz się, dlaczego ta piosenka zyskuje same przychylne recenzje pośród krytyków i słuchaczy. Całkiem możliwe, że normalnie słuchasz całkiem innych piosenek - ale to nie jest żadne usprawiedliwienie, aby przeoczyć taki smakowity kąsek. Ściągnij to darmowe mp3 z naszej strony. Inaczej możesz być trochę wyobcowany, gdy usłyszysz rozmowy znajomych o Umiarkowanie szczęśliwy człowiek, a Ty nie będziesz miał pojęcie o czym mówią, bo nie znasz tego utworu.

Nie wiesz, gdzie odszukać tę piosenkę Tatek? Poważną przeszkodą jest pobieranie z Wrzuty. Ale i na to mamy dobre rozwiązanie. Nasz Wrzuta downloader ułatwi Ci błyskawicznie na ściągnięcie każdej piosenki z Wrzuty. Właśnie teraz skończyły się Twoje problemy z wchodzeniem na niebezpieczne witryny, na których poszukiwałeś bezpłatnych utworów - odnajdziesz je u nas, na niezawodnym portalu.

Wykorzystaj posiadaną przez nas wyszukiwarkę mp3, która jest podpięta do naszego niezwykle pojemnego zbioru piosenek. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w jednej chwili po wpisaniu tekstu, np. Tatek - Umiarkowanie szczęśliwy człowiek, wyświetlą Ci się wyniki z możliwością pobrania bezpłatnego mp3 wprost na dysk twardy.

Tylko u nas ściągniesz bezpłatne piosenki. Jesteśmy świadomi, że pewnie znudziłeś się słuchaną bez przerwy muzyką i całością tego, co puszczane jest w audycjach radiowych. Dlatego najlepszym wyjściem jest ściągnięcie niezłej porcji muzyki mp3 za free z tego portalu. To naprawdę łatwe, parę ruchów myszką i gotowe - bez żadnego trudu otrzymasz niezliczoną ilość utworów, którymi będziesz mógł cieszyć się przez długi czas.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj