Mostly Autumn - Heart Life

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:50
Data dodania: 16.09.2010 21:58:46
Rozmiar pliku: 13,4 MB
Tagi: Mostly Autumn, Heart Life, Mostly, Autumn, Heart, Life, Progressive, Rock, 2005
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Mostly_Autumn_-_Heart_Life.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą aktualnie słuchasz zajmuje trzynaście i cztery setnych megabajta. Zaś jego czas trwania oscyluje na pięć minut i pięćdziesiąt sekund. To jeden z utworów wykonawcy Mostly Autumn, którego nazwa to Heart Life. Utwór mp3, który aktualnie słyszysz został dodany do naszej bazy danych w środę, 18 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tego pliku nikt nie zaproponował dotychczas żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Piosenka Mostly Autumn - Heart Life nie została dotychczas nigdy pobrana. Nikt dotychczas nie raczył skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podpiętymi do telefonów, przemierzali ulice i słuchali najlepszych piosenek? Wiesz, oni już dawno odkryli nasz portal - zapewniamy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością muzyki, jeżeli spędzisz tutaj trochę czasu.

Stanie się to możliwe dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży popularna piosenka - Heart Life, którą wykonuje Mostly Autumn, ceniony za tworzenie piosenek, które błyskawicznie szturmem zdobywają parkiety większości cenionych klubów. Ale do rzeczy. Jeżeli chcesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a chwilę później będziesz w stanie ściągnąć pożądany kawałek.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! W ogóle nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne strony. Bo widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt skupiają się nad tym, żebyś mógł omijania innych stron i pobierania mp3 bezpośrednio od nas. Bez przerwy rozbudowujemy zbiór dostępnych przebojów. Poprzez to wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś mógł pobrać na dysk utwór, który chcesz mieć, jak choćby Mostly Autumn - Heart Life, a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Za pośrednictwem tej strony zgłebisz kilka niesamowicie prostych do realizacji tricków, poprzez które szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim dysku zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych ograniczeń.

Wolisz przerzucić na telefon Heart Life? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To absolutnie bezpieczny i darmowy sposób na poszerzenie swojego zbioru piosenek i odkrycie nowych artystów. A może będzie również tak, że zanim jakiś kawałek wpadnie w ręce komercji, Ty już dawno będziesz go znał?

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są obecnie osiągalne dla każdego, dlatego pojawił się niezwykły przypływ osób, które pragną profesjonalnie się tym zajmować. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia ludzie nie będą ściągać z naszej strony Twoich piosenek. Do tej pory Ty ściągaj piosenki reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj