Decoder - Hord 39

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:20
Data dodania: 16.09.2010 22:01:21
Rozmiar pliku: 7,32 MB
Tagi: Decoder, Hord 39, hord, 39, drum, bass, 2000
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Decoder_-_Hord_39.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą aktualnie słuchasz waży siedem i trzydzieści dwa setnych megabajta. Czas trwania to pięć minut i dwadzieścia sekund. To jeden z wielu utworów stworzonych przez Decoder, którego tytuł brzmi Hord 39. Utwór mp3, który w tej chwili słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych we wtorek, 17 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tego kawałka nie zaproponowano dotychczas żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Plik Decoder - Hord 39 nie został do tej pory nigdy pobrany. Żadna osoba do tej pory nie miał ochoty skomentować tego pliku audio, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Decoder - Hord 39 to kawałek, który staje się coraz bardziej popularny, nie tylko wśród fanów tego rodzaju muzyki. Jest to świadectwem tego, że Decoder potrafi nagrać wyraziste, błyskawicznie wpadające w ucho hity, które powtarzamy przy każdej wolnej okazji, ponieważ tak mocno zostają nam w głowach.

Odnajdziesz u nas muzykę, podzieloną na gatunki. Mamy też wiele odmian muzyki, to nie tylko taki rodzaj, który reprezentuje sobą Decoder - Hord 39. Wszystkie te przeboje to darmowe mp3! Każdego dnia zaglądaj na nasz portal, bo regularnie prezentujemy newsy ze świata muzyki - przez to będziesz ciągle na bieżąco z tym, co się dzieje.

Bez względu na sytuację, nasza muzyka będzie Ci odpowiadać. Niekoniecznie muszą to być ogromne imprezy. Te utwory możesz także włączyć na spokojnie, w chwilach odpoczynku, ciesząc się najcichszym dźwiękiem I będziesz miał do tego niepowtarzalną okazję, ponieważ darmowe mp3, jakie tu prezentujemy, są w bardzo dobrej jakości - dzięki temu powinni być uszczęśliwieni szczególnie Ci, którzy cenią sobie czystość i dobre brzmienie muzyki.

Interesuje Cię Hord 39? Download tej piosenki to jedynie kilka kroków. Na pewno dasz sobie z tym radę, cała akcja nie różni się od tych z podobnych portali. Ale jednak mamy tutaj coś odmiennego - to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz mógł przeprowadzić ściąganie z Wrzuty, bez żadnych utrudnień.

Staramy się systematycznie rozbudowywać kolekcję darmowych piosenek, które możesz pobrać. Każdego dnia dodajemy tam coraz to nowe przeboje. Ściągnij mp3, na które masz chęć - a jeżeli stanie się tak, że go u nas brakuje, gwarantujemy że bardzo szybko się u nas pojawi.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj