Virtual Victim - last goodbye

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:12
Data dodania: 16.09.2010 22:03:42
Rozmiar pliku: 4,81 MB
Tagi: Virtual Victim, last goodbye, Virtual, Victim, last, goodbye
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Virtual_Victim_-_last_goodbye.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar pliku, który aktualnie słuchasz to cztery i osiemdziesiąt jeden setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na cztery minuty i dwanaście sekund. Jest to piosenka tytułem "last goodbye", której autorem jest Virtual Victim. W czwartek, 19 pazdziernika 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dołączonego klipu do tej piosenki. Zalecamy zatem, abyś takowy zaproponował. Do tego momentu nikt nie zapisał ani razu pliku mp3 Virtual Victim - last goodbye. Nie znalazła się jeszcze ani jedna osoba, która miałby kaprys dodać komentarz do tej piosenki, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czemu obawiasz się odwiedzić świat muzyki? Mamy dla Ciebie bezlik bezpłatnych kawałków, wystarczy że skorzystasz z naszej niezawodnej wyszukiwarki mp3. Szukasz last goodbye? Pobierz mp3 błyskawicznie, każdy sobie z tym poradzi.

Virtual Victim to lubiany oraz sławny autor w świecie muzyki. Nagrywane przez niego piosenki błyskawicznie wdrapują się na szczyty list przebojów. Tak samo stało się z last goodbye. Download tej piosenki możesz zrobić na naszym portalu. To tylko kilka ruchów myszką, które dzielą Cię od słuchania tej piosenki, bez potrzeby odwiedzania Wrzuty i podobnych portali.

Nasze darmowe mp3 dają Ci możliwość cieszenia się z muzyki wszędzie tam, gdzie zechcesz. Pewnie chcesz włączyć kawałki na wieży lub w telefonie? Zatem nie zwlekaj - pobierz Virtual Victim - last goodbye i słuchaj jej gdziekolwiek zapragniesz, bez żadnych trudności.

Co najważniejsze, nie pobieramy żadnych opłat za to, że udostępniamy mp3 do ściągnięcia. Całość jest całkowicie za darmo, nie płacisz za to ani grosza, nie musisz robić nic poza wytypowaniem piosenki i pobraniem jej. Pobieranie empetrójek z serwisu Wrzuta jest świetnym wyjściem dla osób, które wolą przedtem zapoznać się z danym albumem lub piosenką, a dopiero później to kupić.

Nie ściągaj piosenek po omacku i nie rób bałaganu na dysku twardym - odsłuchaj darmowe mp3 przed jego ściągnięciem. Jeżeli ten utwór nie przypadnie Ci do gustu, zawsze jesteś w stanie wybrać inny. Jednak last goodbye, autorstwa Virtual Victim, jest od niedawna na topie - Ty też nadążaj za trendami i skorzystaj z naszego niezwykłego narzędzia, jakim jest bez wątpienia Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj