Government Alpha - Chaos - Death And Afterimage

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:18
Data dodania: 16.09.2010 22:16:28
Rozmiar pliku: 5,90 MB
Tagi: Government Alpha, Chaos, Death And Afterimage, government, alpha, electronic, noise
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Government_Alpha_-_Chaos_-_Death_And_Afterimage.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz słuchasz waży pięć i dziewięćdziesiąt setnych megabajta. A jego czas trwania oscyluje na cztery minuty i osiemnaście sekund. Jest to jeden z piosenek wykonawcy Government Alpha, której nazwa to Chaos. Plik mp3, który teraz odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych we wtorek, 17 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dodanego klipu do tej piosenki. Zachęcamy zatem, abyś go dodał. Do dzisiaj żadna osoba nie ściągnęła ani razu pliku audio Government Alpha - Chaos - Death And Afterimage. Żadna osoba do tej pory nie miał ochoty skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Government Alpha - Chaos - Death And Afterimage coraz sprawniej zdobywa rozgłos wśród wielu słuchaczy, niekoniecznie tego gatunku muzyki. To tylko dowodzi tego, że Government Alpha jest w stanie stworzyć chwytliwe, szybko wpadające w ucho piosenki, które nucimy przy każdej wolnej okazji, ponieważ tak mocno zostają nam w głowach.

Bez względu na lubianą przez Ciebie muzykę, odszukasz tu parę perełek dla siebie. To nie zawsze taki rodzaj muzyki, do którego należy Government Alpha - Chaos - Death And Afterimage, lecz też wiele odmiennych gatunków. I wszystkie te mp3 są absolutnie bezpłatne! Na dodatek regularnie prezentujemy informacje ze świata muzyki, tak abyś zawsze mógł być na bieżąco z tym wszystkim, co się tam dzieje.

Muzyka, którą znajdziesz na naszej stronie, pasuje do bardzo wielu sytuacji. Nie zawsze będą to być głośne parapetówki. Wiele z tych piosenek bardzo chętnie posłuchasz w domowym zaciszu, ciesząc się najcichszym dźwiękiem I będziesz miał do tego niepowtarzalną okazję, bo darmowe mp3, jakie tu udostępniamy, są w bardzo dobrej jakości - przez to zapewne będą uszczęśliwieni przede wszystkim Ci, którzy bardzo lubią czystość dźwięku i znakomite brzmienie muzyki.

Interesuje Cię Chaos? Download tego utworu to jedynie kilka kroków. Prawie tak samo jest na analogicznych witrynach, więc z pewnością dasz sobie z tym radę. Ale jednak mamy tu coś innego - jest to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz w stanie wykonać ściąganie z Wrzuty, całkiem bezproblemowo.

Każdego dnia do naszej bazy utworów dodajemy nowe kawałki, systematycznie powiększając zestaw darmowych mp3. Ściągnij mp3, na które masz ochotę - a jeśli stanie się tak, że go u nas nie ma, z całą pewnością bardzo szybko znajdzie się na naszej stronie.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj