Government Alpha - Quickening - Burial Ground

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 10:40
Data dodania: 16.09.2010 22:16:28
Rozmiar pliku: 14,7 MB
Tagi: Government Alpha, Quickening, Burial Ground, government, alpha, electronic, noise
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Government_Alpha_-_Quickening_-_Burial_Ground.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie słuchasz zajmuje czternaście i siedem setnych megabajta. Zaś jego czas trwania to dziesięć minut i czterdzieści sekund. To utwór tytułem "Quickening", którego autorem jest Government Alpha. Utwór, który obecnie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych we wtorek, 17 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dodanego teledysku do tej piosenki. Byliśbyśmy więc bardzo uszczęśliwieni, gdybyś go zaproponował. Żadna osoba nie ściągnęła pliku Government Alpha - Quickening - Burial Ground do tego momentu. Żaden użytkownik do tej pory nie raczył skomentować tej piosenki, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z podziemi. Dzisiaj każdy jest w stanie poznać twórczość nowo pojawiających się artystów, przede wszystkim dzięki serwisom analogicznym do naszego, gdzie każdy może ściągnąć darmowe mp3, dla przykładu Government Alpha - Quickening - Burial Ground. Czemu właśnie ta piosenka?

Government Alpha jest jednym z grona przedstawicieli świata muzyki, którzy błyskawicznie zdobywają serca kolejnych słuchaczy. Tak jak mnóstwo początkujących wykonawców, tak i on na początku swojej kariery udostępniał mp3 do ściągnięcia. Tym sposobem można zyskać sobie nowych słuchaczy, którzy później mogą zdecydować się na kupno pełnych albumów, oczywiście jeżeli spodoba im się twórczość, co niekoniecznie jest oczywiste. Jednak w tym przypadku takie obawy są bezzasadne - za przykład niech posłuży Quickening, znakomita empetrójka, coraz częściej znajdująca miejsce na znanych eventach.

Chcesz mieć konkretne utwory na swoim odtwarzaczu? Wykorzystaj w tym celu naszą wyszukiwarkę mp3, która Ci to umożliwi. Nie powinieneś obawiać się o jakiekolwiek opłaty - całość udostępnionych tutaj utworów jest absolutnie darmowa, bez ukrytych haczyków. Ważne jest również to, iż muzyka mp, jaką u nas znajdziesz, nie zawiera w sobie niebezpiecznych wirusów i trojanów, jakimi łatwo zarazisz komputer, odwiedzając inne witryny. Jeśli chcesz jedynie niczym nieskażonej muzyki, korzystaj wyłącznie z naszej witryny.

Posiadamy coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z serwisu Wrzuta. Wykonanie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak bezproblemowe, a na dodatek darmowe i szybkie. Puść w niepamięć wieczne oczekiwanie, aż załaduje się piosenka; z naszą pomocą to pieśń przeszłości.

Quickening, autorstwa Government Alpha, to świetna piosenka na każdy dzień i dla wszystkich ludzi, nie patrząc na wiek czy gusta muzyczne. Nie czekaj, aż Government Alpha - Quickening - Burial Ground stanie się passe i ściągnij darmowe mp3 z naszego serwisu. Gwarantujemy, że nie będziesz tym rozczarowany - taki artysta produkuje hit za hitem, tak samo jest, jeśli chodzi o ten kawałek.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj