JwR - Pierwsze Kroki

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:09
Data dodania: 16.09.2010 22:18:44
Rozmiar pliku: 4,32 MB
Tagi: JwR, Pierwsze Kroki, pierwsze, kroki, jestesmy, wojownikami, rapu, zabrze, rokita, muza, rap
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

JwR_-_Pierwsze_Kroki.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą aktualnie odtwarzasz zajmuje cztery i trzydzieści dwa setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na trzy minuty i dziewięć sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Pierwsze Kroki", której wykonawcą jest JwR. W niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Do tej piosenki nie zaproponowano dotychczas żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Piosenka JwR - Pierwsze Kroki nie została do dzisiaj ani razu pobrana. Nie ma do dzisiaj żadnego komentarza dodanego do tego utworu, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

JwR - Pierwsze Kroki coraz szybciej zdobywa rozgłos pośród wielu słuchaczy, niekoniecznie takiego rodzaju muzyki. To tylko świadczy o tym, że JwR potrafi napisać chwytliwe, bardzo dobrze brzmiące piosenki, które jeszcze wiele czasu po ich usłyszeniu zostają nam w głowach i nucimy je nawet nie zdając sobie z tego sprawy.

Odszukasz tutaj muzykę, podzieloną na gatunki. To nie tylko ten rodzaj muzyki, do którego należy JwR - Pierwsze Kroki, ale też wiele innych jej odmian. Wszystkie te piosenki to darmowe mp3! Dodatkowo regularnie prezentujemy wiadomości ze świata muzyki, tak abyś zawsze mógł być w kontakcie z tym wszystkim, co się tam dzieje.

Bez względu na sytuację, nasza muzyka będzie Ci pasowała. Niekoniecznie będą to być głośne imprezy. Wiele z tych piosenek bardzo chętnie włączysz w chwilach relaksu, ciesząc się każdym dźwiękiem. I będziesz miał do tego świetną okazję, ponieważ darmowe mp3, jakie tu udostępniamy, są w bardzo dobrej jakości - dzięki temu zapewne będą uszczęśliwieni przede wszystkim ludzie, którzy doceniają najlepszą jakość i świetne brzmienie z głośników.

Chcesz ściągnąć Pierwsze Kroki? Download tego pliku to banalnie prosta sprawa. Z całą pewnością sobie z tym poradzisz, cała akcja nie różni się od tych z podobnych witryn. Ale jednak mamy tu coś innego - to Wrzuta downloader. Właśnie dzięki niemu będziesz w stanie zrobić ściąganie z Wrzuty, bez żadnych utrudnień.

Codziennie do naszej bazy empetrójek dorzucamy nowe kawałki, regularnie poszerzając zbiór darmowych mp3. Pobierz mp3, które chcesz bez przeszkód posłuchać - jeżeli będzie tak, że go tutaj nie ma, na pewno jak najszybciej pojawi się na naszej stronie.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj