Crater - moje pierwsze demko

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 00:54
Data dodania: 16.09.2010 22:18:44
Rozmiar pliku: 1,25 MB
Tagi: Crater, moje pierwsze demko, rap, hip, hop, poczatkujacy, pierwsze, kroki, amatorzy, amator, słaby
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Crater_-_moje_pierwsze_demko.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu muzycznego, który właśnie masz uruchomioną to około jeden i dwadzieścia pięć setnych megabajta. Długość oscyluje na zero minut i pięćdziesiąt cztery sekundy. To jeden z wielu dzieł nagranych przez Crater, którego nazwa brzmi moje pierwsze demko. Utwór w formacie mp3, który teraz odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych we wtorek, 17 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tej piosenki nie ma jak na razie żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty go zaproponował. Żadna osoba nie ściągnęła pliku mp3 Crater - moje pierwsze demko do dziś. Nie znalazł się jeszcze żaden użytkownik, który miałby kaprys dodać komentarz do tej piosenki, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często spoglądałeś z zazdrością na tych ludzi, którzy wpinali słuchawki do telefonów, zakładali je na uszy i przemierzali ulice, słuchając ulubionych utworów? Wiesz, ci ludzie już dawno odkryli nasz portal - jeśli pozostaniesz u nas nieco dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz w stanie mieć ze sobą swoją muzykę.

Będzie to realne dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład moje pierwsze demko. Znasz tę piosenkę, prawda? Wykonuje ją Crater, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia kolejnych hitów, a wiele utworów jego autorstwa gości na licznych imprezach. Jednak do rzeczy. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta odnajdziesz tę piosenkę, po czym wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszym portalu - błyskawicznie będziesz miał darmowe mp3.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! W ogóle nie musisz wchodzić na inne witryny. Widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt pracują nad tym, żebyś miał możliwość pomijać inne strony i pobierać mp3 bezpośrednio stąd. Nasz zbiór dostępnych utworów poszerza się każdego dnia. Dzięki temu zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na komputer przebój, który chcesz mieć, jak choćby Crater - moje pierwsze demko, a następnie skopiować go na empetrójkę.

Przy użyciu tej strony zgłebisz kilka niezwykle łatwych do zrealizowania rozwiązań, za pomocą których szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim dysku zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeciwności.

Chcesz przerzucić na telefon moje pierwsze demko? Ściągnij mp3 już teraz. To całkowicie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na poszerzenie własnego zbioru utworów i poznanie nowych gwiazd. Całkiem prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, zanim trafi ona do szerszego grona słuchaczy.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są obecnie osiągalne dla każdego, stąd ogromny przypływ osób, które pragną profesjonalnie iść w tym kierunku. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia słuchacze nie będą pobierać z naszej strony Twoich piosenek. Do tej pory Ty ściągaj piosenki reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj