Roni Size & Tali - Lyric On My Lip (DJ Marky & ...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:53
Data dodania: 16.09.2010 22:19:24
Rozmiar pliku: 8,08 MB
Tagi: Roni Size & Tali, Lyric On My Lip (DJ Marky & ..., lyric
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Roni_Size_&_Tali_-_Lyric_On_My_Lip_(DJ_Marky_&_....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą teraz słuchasz ma rozmiar osiem i osiem setnych megabajta. Czas trwania to pięć minut i pięćdziesiąt trzy sekundy. Jest to jeden z dzieł nagranych przez Roni Size & Tali, którego nazwa brzmi Lyric On My Lip (DJ Marky & .... Plik mp3, który aktualnie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jeszcze dołączonego teledysku do tej piosenki. Byliśbyśmy więc niezwykle uszczęśliwieni, jeśli byś go zaproponował. Plik Roni Size & Tali - Lyric On My Lip (DJ Marky & ... nie został dotychczas ani razu pobrany. Nie ma dotychczas ani jednego komentarza dodanego do tego utworu.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy mogli cieszyć się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. Wiesz, oni już jakiś czas temu trafili na nasz portal - jeśli zostaniesz u nas na dłużej, przekonasz się że Ty także będziesz w stanie brać ze sobą swoją muzykę.

Stanie się to realne dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Lyric On My Lip (DJ Marky & .... Słyszałeś tę piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest Roni Size & Tali, który jest prawdziwą maszynką do nagrywania kolejnych hitów, a mnóstwo jego utworów gości na najlepszych zabawach. Jednak do rzeczy. Jeżeli zechcesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a chwilę później będziesz w stanie ściągnąć pożądany utwór.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! Cały nasz zespół stara się o to, żebyś w ogóle nie miał potrzeby wchodzić na inne portale i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Bez przerwy poszerzamy zbiór dostępnych piosenek. Poprzez to zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na dysk przebój, który chcesz mieć, dla przykładu Roni Size & Tali - Lyric On My Lip (DJ Marky & ..., a później swobodnie miał możliwość się nim cieszyć.

Poprzez tę stronę poznasz kilka niesamowicie łatwych do zrealizowania rozwiązań, za pomocą których szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim komputerze zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych komplikacji.

Chciałbyś wrzucić na odtwarzacz mp3 Lyric On My Lip (DJ Marky & ...? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. Dzięki naszej pomocy poznasz zupełnie nowych artystów, a przez to poszerzysz swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to zupełnie bezpieczne i bezpłatne. A może będzie też tak, iż zanim jakiś utwór wpadnie w ręce komercji, Ty zdążysz się go nieźle osłuchać?

Dziś dosłownie każdy może tworzyć piosenki. Przy pomocy prawdziwych lub komputerowych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia słuchacze nie będą pobierać z naszego portalu Twoich piosenek. Do tej pory Ty pobieraj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj