Lysu Gang-Objawienie

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:01
Data dodania: 16.09.2010 22:26:46
Rozmiar pliku: 2,77 MB
Tagi: Lysu Gang, Objawienie, lysu, gang-objawienie, rap
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Lysu_Gang-Objawienie.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie słuchasz zajmuje dwa i siedemdziesiąt siedem setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i jeden sekunde. To jeden z wielu dzieł stworzonych przez Lysu Gang, którego tytuł brzmi Objawienie. W poniedziałek, 20 listopada 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dopasowanego klipu do tej piosenki. Zachęcamy więc, byś go zaproponował. Do dzisiaj żadna osoba nie ściągnęła nigdy pliku audio Lysu Gang-Objawienie. Nie znalazł się dotychczas ani jeden użytkownik, który miałby ochotę skomentować ten utwór.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podłączonymi do urządzeń przenośnych, przemierzali ulice i słuchali ulubionych kawałków? No cóż, oni już dawno odkryli nasz portal - jeżeli pozostaniesz u nas nieco dłużej, zobaczysz że Ty także będziesz mógł mieć ze sobą swoją muzykę.

W jaki sposób? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy popularną piosenkę - Objawienie, którą wykonuje Lysu Gang, znany z tworzenia piosenek, które bez problemów szturmem zdobywają parkiety większości cenionych klubów. Jednak do rzeczy. Jeśli chcesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a chwilę później będziesz mógł ściągnąć pożądany kawałek.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! W ogóle nie nie masz potrzeby zaglądania na inne portale. Bo widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt pracują nad tym, abyś miał możliwość omijania innych stron i ściągania mp3 prosto od nas. Posiadany przez nas zbiór dostępnych empetrójek poszerza się każdego dnia. Dzięki temu wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś mógł pobrać na komputer utwór, który chcesz mieć, na przykład Lysu Gang-Objawienie, a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Przy użyciu tej strony przetestujesz kilka niesamowicie łatwych do wykonania sztuczek, dzięki którym bardzo szybko na Twoim sprzęcie znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych ograniczeń.

Chcesz wrzucić na telefon Objawienie? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To całkowicie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na powiększenie własnego zbioru piosenek oraz odkrycie nowych gwiazd. Całkiem możliwe, że odkryjesz czyjąś twórczość, zanim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Obecnie już wszyscy mogą tworzyć muzykę. Za pomocą komputera lub prawdziwych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Nie jest powiedziane, że kiedyś słuchacze nie będą ściągać z naszego portalu Twoich kawałków. A na razie Ty pobieraj utwory reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj