Moonlight - Historia do zapomnienia

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:37
Data dodania: 16.09.2010 22:29:42
Rozmiar pliku: 4,22 MB
Tagi: Moonlight, Historia do zapomnienia
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Moonlight_-_Historia_do_zapomnienia.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą właśnie słuchasz zajmuje cztery i dwadzieścia dwa setnych megabajta. Długość oscyluje na cztery minuty i trzydzieści siedem sekund. Uruchomiłeś piosenkę o tytule "Historia do zapomnienia", której autorem jest Moonlight. W sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Do tego pliku mp3 żaden użytkownik nie zamieścił dotychczas żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty go dodał. Utwór Moonlight - Historia do zapomnienia nie został jak na razie ani razu pobrany. Nie ma jak na razie ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Nie bój się zanurzyć się w świat muzyki. Czeka na Ciebie bezlik darmowych piosenek, wszystko co trzeba wykonać to skorzystać z naszej niezastąpionej wyszukiwarki mp3. Chcesz Historia do zapomnienia? Pobierz mp3 w mgnieniu oka, to prostsze niż Ci się wydaje.

Moonlight to lubiany i znany autor na scenie muzycznej. Kawałki, które nagrywa, błyskawicznie wdrapują się na szczyty list przebojów. Tak samo dzieje się z Historia do zapomnienia. Download tej piosenki najłatwiej wykonać na naszym portalu. To tylko kilka ruchów myszką, dzielących Cię od słuchania tej piosenki, bez przymusu odwiedzania Wrzuty i podobnych witryn.

Nasze darmowe mp3 dają Ci możliwość cieszenia się z muzyki wszędzie tam, gdzie zechcesz. Chcesz włączyć kawałki w odtwarzaczu lub na wieży? Nic prostszego - pobierz Moonlight - Historia do zapomnienia i włączaj ją gdziekolwiek zechcesz, bez żadnych przeszkód.

Co ważne, nie pobieramy żadnych pieniędzy za to, że udostępniamy mp3 do pobrania. Wszystko jest absolutnie za darmo, nie zapłacisz za to ani grosza, nie musisz uczynić nic poza wytypowaniem piosenki i ściągnięciem jej. Ściąganie hitów z Wrzuty jest świetnym wyjściem dla osób, które chcą najpierw posłuchać dany utwór lub konkretny album, i w następstwie tego to nabyć.

Zanim ściągniesz darmowe mp3, możesz je również posłuchać, żeby nie brać tego na ślepo i nie robić bałaganu na dysku twardym. Jeśli taki kawałek nie przypadnie Ci do gustu, w każdym momencie możesz kliknąć na inny. Jednak Historia do zapomnienia, który stworzył Moonlight, jest teraz bardzo popularny - Ty też nadążaj za trendami i skorzystaj z naszego niezwykłego narzędzia, jakim jest bez wątpienia Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj