Gosia Andrzejewicz - Trochę ciepła - Moje wyk...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:04
Data dodania: 16.09.2010 22:33:11
Rozmiar pliku: 3,86 MB
Tagi: Gosia Andrzejewicz, Trochę ciepła, Moje wyk..., gosia, ciepło, moje, wykonanie
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Gosia_Andrzejewicz_-_Trochę_ciepła_-_Moje_wyk....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie odtwarzasz zajmuje trzy i osiemdziesiąt sześć setnych megabajta. Zaś jego czas trwania oscyluje na trzy minuty i cztery sekundy. Odtwarzasz piosenkę tytułem "Trochę ciepła", której autorem jest Gosia Andrzejewicz. W niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Do tej piosenki nie dopasowano jak na razie żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty go zaproponował. Żaden użytkownik nie pobrał pliku audio Gosia Andrzejewicz - Trochę ciepła - Moje wyk... do dnia dzisiejszego. Nie znalazł się dotychczas ani jeden użytkownik, który miałby kaprys skomentować tę piosenkę w formacie mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Gosia Andrzejewicz - Trochę ciepła - Moje wyk... coraz sprawniej zdobywa rozgłos wśród dużej liczby słuchaczy, nie tylko tego typu gatunku muzyki. Jest to dowodem tego, że Gosia Andrzejewicz jest w stanie napisać chwytliwe, bardzo dobrze brzmiące przeboje, które jeszcze długi czas po ich usłyszeniu zapadają nam w głowach i nucimy je nawet przy każdej wolnej okazji.

Bez względu na to, czego słuchasz, odnajdziesz tu mnóstwo gatunków muzyki. To nie tylko ten rodzaj muzyki, do którego należy Gosia Andrzejewicz - Trochę ciepła - Moje wyk..., lecz też wiele innych jej odmian. I wszystkie te mp3 są zupełnie za darmo! Na dodatek regularnie prezentujemy newsy ze świata muzyki, tak żebyś zawsze mógł być w kontakcie z tym wszystkim, co się tam dzieje.

Muzyka, którą widzisz na naszej stronie, pasuje do bardzo wielu sytuacji. Nie zawsze muszą to być głośne imprezy. Te utwory możesz również puszczać na spokojnie, w domowym zaciszu, ciesząc się każdym dźwiękiem. I będziesz miał do tego znakomitą okazję, gdyż darmowe mp3, które tu udostępniamy, są w bardzo dobrej jakości - dzięki temu zapewne będą zadowoleni przede wszystkim ludzie, którzy cenią sobie najlepszą jakość i świetne brzmienie z głośników.

Jesteś zainteresowany Trochę ciepła? Download tej empetrójki to tylko kilka kroków. Na pewno dasz sobie z tym radę, cała akcja nie różni się od tych z podobnych stron. Ale jednak posiadamy tu coś odmiennego - jest to Wrzuta downloader. Właśnie dzięki niemu będziesz mógł przeprowadzić pobieranie z Wrzuty, bez żadnych problemów.

Staramy się regularnie zwiększać zbiór darmowych utworów, które będziesz mógł ściągnąć. Codziennie dodajemy tam coraz to nowe przeboje. Ściągnij mp3, które chcesz bez przeszkód posłuchać - jeśli zdarzy się, że go tutaj brakuje, gwarantujemy że bardzo szybko się u nas znajdzie.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj