Rahim - Cyfroni (Feat. Pokahontaz)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:17
Data dodania: 16.09.2010 22:35:54
Rozmiar pliku: 3,01 MB
Tagi: Rahim, Cyfroni (Feat. Pokahontaz)
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Rahim_-_Cyfroni_(Feat._Pokahontaz).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą aktualnie odtwarzasz zajmuje trzy i jeden setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i siedemnaście sekund. To jeden z dzieł stworzonych przez Rahim, którego nazwa to Cyfroni (Feat. Pokahontaz). We wtorek, 17 pazdziernika 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego teledysku do tego kawałka. Zalecamy zatem, byś takowy zaproponował. Plik Rahim - Cyfroni (Feat. Pokahontaz) nie został jeszcze ani razu pobrany. Nikt jeszcze nie miał ochoty dodać komentarza do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na tych ludzi, którzy wpinali słuchawki do empetrójek, zakładali je na uszy i przemierzali ulice, słuchając ulubionych utworów? Wiesz, ci ludzie już jakiś czas temu odkryli nasz portal - jeżeli pozostaniesz tu nieco dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz miał możliwość mieć ze sobą własną muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Cyfroni (Feat. Pokahontaz). Znasz tę piosenkę, prawda? Jej autorem jest Rahim, który jest prawdziwą maszynką do nagrywania kolejnych hitów, a mnóstwo utworów jego autorstwa gości na najlepszych eventach. Ale do rzeczy. Jeśli pragniesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a po chwili będziesz miał możliwość ściągnąć pożądany utwór.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! Cały nasz zespół stara się o to, żebyś wcale nie musiał wchodzić na inne witryny i pobierał mp3 prosto z naszej strony. Bez przerwy rozbudowujemy bazę dostępnych przebojów. Dzięki temu zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na dysk utwór, który chcesz mieć, jak choćby Rahim - Cyfroni (Feat. Pokahontaz), a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Poprzez tę stronę opanujesz kilka niezwykle łatwych do realizacji tricków, dzięki którym szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim komputerze znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych ograniczeń.

Chciałbyś ściągnąć na telefon Cyfroni (Feat. Pokahontaz)? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. Dzięki nam poznasz zupełnie nowych artystów, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to absolutnie bezpieczne i bezpłatne. Całkiem prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś muzykę, nim trafi ona do stacji telewizyjnych oraz radiowych.

Obecnie dosłownie wszyscy mogą nagrywać piosenki. Przy pomocy prawdziwych lub wirtualnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się do świata muzyki. Pewnie marzysz o tym, aby ludzie kiedyś pobierali Twoje hity - a na razie ściągaj darmowe mp3 innych muzyków i komponuj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj