02-her_nightmare-class_war-butt

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:20
Data dodania: 16.09.2010 22:40:14
Rozmiar pliku: 3,05 MB
Tagi: her_nightmare, class_war, butt, class, nightmare, her, war, metal, kocham, fajne, wow, hardrock, rock
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

02-her_nightmare-class_war-butt.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga kawałka, który właśnie masz otworzoną to trzy i pięć setnych megabajta. Długość to trzy minuty i dwadzieścia sekund. Jest to jeden z utworów autorstwa her_nightmare, którego tytuł to class_war. W niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku plik został dodany do naszej bazy danych. Niestety do tego kawałka nikt nie dopasował dotychczas żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Jeszcze żadna osoba nie pobrała ani razu pliku mp3 02-her_nightmare-class_war-butt. Nikt do tej pory nie zechciał skomentować tej piosenki, ale Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mają możliwość zabrać wszędzie tam, gdzie chcieli. No cóż, oni już dawno trafili na nasz portal - gwarantujemy, że będziesz w stanie radować się wolnością słuchania, jeśli spędzisz tutaj trochę czasu.

W jaki sposób? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży popularna piosenka - class_war, którą wykonuje her_nightmare, ceniony za tworzenie utworów, które bez problemów podbijają parkiety wszystkich klubów w kraju. Jednak ad rem. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta znajdziesz tę piosenkę, a następnie wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszej witrynie - błyskawicznie otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Mało? Będziesz miał więcej! Cały nasz zespół pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie miał potrzeby zaglądać na inne portale i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych piosenek rozszerza się bez przerwy. Poprzez to zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł pobrać na komputer upragniony utwór, dla przykładu 02-her_nightmare-class_war-butt, a następnie przegrać go na telefon.

Dzięki tej stronie poznasz kilka bardzo prostych do realizacji chwytów, za pomocą których już w kilka sekund na Twoim sprzęcie zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych ograniczeń.

Chciałbyś ściągnąć na telefon class_war? Ściągnij mp3 właśnie teraz. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych artystów, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to całkowicie bezpieczne i darmowe. Bardzo możliwe, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, nim trafi ona do stacji telewizyjnych oraz radiowych.

Obecnie dosłownie każdy może tworzyć piosenki. Za pomocą prawdziwych lub wirtualnych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Nikt nie powiedział, że kiedyś ludzie nie będą pobierać z naszej strony Twoich kawałków. Do tej pory Ty pobieraj piosenki reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj