Bad Boys Blue - Blue Moon

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:34
Data dodania: 16.09.2010 22:54:15
Rozmiar pliku: 4,18 MB
Tagi: Bad Boys Blue, Blue Moon, bad, boys, blue, moon
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Bad_Boys_Blue_-_Blue_Moon.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą właśnie słyszysz to około cztery i osiemnaście setnych megabajta. Długość to cztery minuty i trzydzieści cztery sekundy. Jest to jeden z piosenek autorstwa Bad Boys Blue, której nazwa to Blue Moon. Plik audio w formacie mp3, który obecnie słyszysz został wprowadzony do naszej bazy danych w piatek, 20 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tego pliku nikt nie zamieścił dotychczas żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty go dodał. Plik Bad Boys Blue - Blue Moon nie został jeszcze ani razu pobrany. Nikt jeszcze nie zechciał skomentować tej piosenki, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z cienia. Dzisiaj każdy może odkryć dokonania nowo pojawiających się muzyków, również za sprawą portali takich jak nasz, z których każdy może ściągnąć darmowe mp3, dla przykładu Bad Boys Blue - Blue Moon. Czy warto przesłuchać ten utwór?

Bad Boys Blue jest jednym z grona przedstawicieli świata muzyki, którzy błyskawicznie podbijają serca kolejnych słuchaczy. Na starcie swojej podróży z komponowaniem, robił tak samo jak inni artyści - wrzucał do sieci darmowe mp3 do pobrania. W ten sposób można zjednać sobie nowych fanów, którzy później mogą zdecydować się na zakup pełnych albumów, o ile spodoba im się muzyka, co nie zawsze jest takie pewne. Ale tutaj akurat takie obawy są bezzasadne - przykładem może być Blue Moon, znakomita empetrójka, goszcząca coraz częściej na głośnych eventach.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na ściągnięcie tych utworów, które pragniesz mieć na swoim telefonie. Nie natrafisz tutaj na żadne pułapki i ukryte opłaty - wszystko jest jasne i absolutnie za darmo. Istotne jest także to, że muzyka mp, jaką Ci udostępniamy, nie zawiera w sobie różnych trojanów czy wirusów, jakimi możesz zarazić komputer, wchodząc na inne strony. Daj sobie spokój z pełnymi pułapek portalami - tu jest wyłącznie czysta muzyka.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z serwisu Wrzuta. Przeprowadzenie mp3 download aż do dziś nie było tak dziecinnie proste, a dodatkowo darmowe i szybkie. Puść w niepamięć wieczne oczekiwanie, aż załaduje się piosenka; dzięki nam to pieśń przeszłości.

Blue Moon, której autorem jest Bad Boys Blue, to znakomita piosenka na każdy dzień i dla wszystkich ludzi, nie patrząc na wiek czy upodobania muzyczne. Nie zwlekaj - pobierz mp3 z naszej witryny i przekonaj się, dlaczego Bad Boys Blue - Blue Moon jest ostatnio tak popularna. Na pewno nie będziesz tym zawiedziony - ten artysta nagrywa przebój za przebojem, tak samo jest w przypadku tej empetrójki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj