The Beatles - Eleanor Rigby

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:04
Data dodania: 16.09.2010 22:57:24
Rozmiar pliku: 2,37 MB
Tagi: The Beatles, Eleanor Rigby, The, Beatles, Eleanor, Rigby
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

The_Beatles_-_Eleanor_Rigby.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga kawałka, który aktualnie masz otworzoną to mniejwięcej dwa i trzydzieści siedem setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na dwa minuty i cztery sekundy. To kawałek tytułem "Eleanor Rigby", którego autorem jest The Beatles. Plik audio w formacie mp3, który obecnie słyszysz został dodany do naszej bazy danych we wtorek, 17 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jak na razie dołączonego klipu do tej piosenki. Będziemy więc niezwykle uszczęśliwieni, jak byś takowy dodał. Jak na razie żadna osoba nie zapisała nigdy pliku mp3 The Beatles - Eleanor Rigby. Nie ma do dzisiaj ani jednego komentarza dodanego do tego pliku audio.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podpiętymi do telefonów, szli ulicą i słuchali najlepszych kawałków? No cóż, oni już dawno znaleźli naszą stronę - zapewniamy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością słuchania, jeśli tylko spędzisz tutaj trochę czasu.

Jak to możliwe? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy znaną piosenkę - Eleanor Rigby, której autorem jest The Beatles, znany z tworzenia kawałków, które błyskawicznie podbijają parkiety większości cenionych klubów. Ale ad rem. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta odnajdziesz tę piosenkę, a następnie wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszej witrynie - błyskawicznie będziesz miał darmowe mp3.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś w ogóle nie musiał zaglądać na inne witryny i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Bez przerwy poszerzamy bazę dostępnych empetrójek. Poprzez to musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na dysk przebój, który chcesz mieć, na przykład The Beatles - Eleanor Rigby, a następnie przegrać go na empetrójkę.

Za pośrednictwem tej strony zgłebisz kilka niesamowicie łatwych do zrealizowania tricków, za pomocą których już w kilka sekund na Twoim dysku zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych komplikacji.

Wolisz przerzucić na odtwarzacz mp3 Eleanor Rigby? Pobierz mp3 i nie trać czasu. To całkowicie bezpieczny i bezpłatny sposób na powiększenie swojego zbioru piosenek oraz poznanie nowych wykonawców. A może będzie też tak, iż zanim jakaś piosenka stanie się znana, Ty zdążysz się jej nieźle osłuchać?

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są osiągalne dla każdego, dlatego nastąpił niezwykły przypływ ludzi, którzy zaczynają na poważnie iść w tym kierunku. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia fani muzyki nie będą ściągać z naszej strony Twoich kawałków. A na razie Ty ściągaj utwory reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj