Leon Bolier - Ocean Drive Boulevard

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:13
Data dodania: 16.09.2010 23:00:26
Rozmiar pliku: 5,69 MB
Tagi: Leon Bolier, Ocean Drive Boulevard, trance, leonbolier
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Leon_Bolier_-_Ocean_Drive_Boulevard.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz masz uruchomioną to około pięć i sześćdziesiąt dziewięć setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na sześć minut i trzynaście sekund. To kawałek o tytule "Ocean Drive Boulevard", którego autorem jest Leon Bolier. Kawałek w formacie mp3, który teraz słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych we wtorek, 17 pazdziernika 2017 roku. Do tego kawałka nie ma jeszcze żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Jeszcze żadna osoba nie ściągnęła nigdy pliku audio Leon Bolier - Ocean Drive Boulevard. Nie znalazł się do dzisiaj ani jeden użytkownik, który zechciałaby skomentować ten utwór.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na ludzi, którzy wpinali słuchawki do telefonów, zakładali je na uszy i przemierzali ulice, słuchając ulubionych piosenek? No cóż, oni już dawno znaleźli naszą stronę - gwarantujemy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością muzyki, jeśli tylko zostaniesz tu nieco dłużej.

Będzie to możliwe dzięki naszemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy popularną piosenkę - Ocean Drive Boulevard, której autorem jest Leon Bolier, ceniony za tworzenie piosenek, które błyskawicznie podbijają parkiety większości cenionych klubów. Ale do rzeczy. Wszystko co musisz zrobić, to odnaleźć w serwisie Wrzuta piosenkę, po czym wrzucić ją w naszą najlepszą wyszukiwarkę.

Mało? Dostaniesz więcej! Wcale nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne portale. Bo widzisz, wszyscy powiązani z tym projektem skupiają się nad tym, abyś mógł pomijać inne strony i pobierać mp3 prosto stąd. Bez przerwy rozszerzamy zbiór dostępnych utworów. Poprzez to zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś mógł pobrać na komputer upragniony utwór, dla przykładu Leon Bolier - Ocean Drive Boulevard, a następnie wrzucić go na empetrójkę.

Poprzez tę stronę przyswoisz sobie kilka niesamowicie nieskomplikowanych do realizacji sztuczek, dzięki którym bardzo szybko na Twoim dysku zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeciwności.

Pragniesz przerzucić na telefon Ocean Drive Boulevard? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To bezpłatnie bezpieczny i bezpłatny sposób na rozszerzenie swojego zbioru utworów oraz odkrycie nowych muzyków. Bardzo prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś twórczość, zanim trafi ona do szerokiego grona słuchaczy.

Dziś dosłownie wszyscy mogą nagrywać piosenki. Przy pomocy komputera lub realnych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia ludzie nie będą pobierać z naszego portalu Twoich kawałków. A na razie Ty ściągaj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj