Kapsel & Ślimak - Piękny umysł (feat. Jawor)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:36
Data dodania: 16.09.2010 23:01:20
Rozmiar pliku: 4,77 MB
Tagi: Kapsel & Ślimak, Piękny umysł (feat. Jawor), kapsel, ślimak, piękny, umysł, feat, jawor, rap, 2010, stargard
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Kapsel_&_Ślimak_-_Piękny_umysł_(feat._Jawor).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu muzycznego, który aktualnie słuchasz to cztery i siedemdziesiąt siedem setnych megabajta. A jego czas trwania to dwa minuty i trzydzieści sześć sekund. To jeden z wielu piosenek nagranych przez Kapsel & Ślimak, której tytuł brzmi Piękny umysł (feat. Jawor). Kawałek w formacie mp3, który aktualnie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w środę, 18 pazdziernika 2017 roku. Do tej piosenki nie ma jeszcze żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Żaden użytkownik nie pobrał pliku audio Kapsel & Ślimak - Piękny umysł (feat. Jawor) do dziś. Nie znalazł się do dzisiaj żaden użytkownik, który miałby ochotę skomentować tę piosenkę.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Tegoroczne premiery muzyczne powodują porządny zamęt w biznesie. Praktycznie co kilka tygodni objawiają się nowi wykonawcy muzyki popularnej, nowe kawałki i nowe płyty, które od razu podbijają serca słuchaczy. Takim artystą jest właśnie Kapsel & Ślimak, a tegoroczny hit Piękny umysł (feat. Jawor) to najwyższy poziom w dziedzinie tworzenia muzyki, a rozgłos zawdzięcza niesamowitej jakości utworu i niezwykłemu brzmieniu.

Zapewne wolałbyś osobiście przekonać się, jak brzmi Kapsel & Ślimak - Piękny umysł (feat. Jawor)? Ściągnij mp3 z naszej strony, a uświadomisz sobie, dlaczego ta piosenka zyskuje same przychylne opinie między krytykami i słuchaczami. Całkiem prawdopodobne, że normalnie słuchasz całkiem innej muzyki - ale nie usprawiedliwia Cię to w żaden sposób, by przeoczyć taki smakowity kąsek. Ściągnij to mp3 za darmo z naszej strony. W innym przypadku pewnie będziesz trochę wyobcowany, gdy znajomi będą rozmawiać o Piękny umysł (feat. Jawor), a Ty nie będziesz miał pojęcie o czym mówią, bo nie słyszałeś tego utworu.

Szukasz w wielu miejscach piosenki Kapsel & Ślimak? Największą przeszkodą jest pobieranie z Wrzuty. Ale znaleźliśmy na to sposób. Posiadany przez nas Wrzuta downloader pozwoli Ci błyskawicznie na ściągnięcie każdego utworu z Wrzuty. Już nie musisz poszukiwać bezpłatnych kawałków na nieciekawych, niebezpiecznych portalach - odnajdziesz je u nas, na bezpiecznym portalu.

Wykorzystaj posiadaną przez nas wyszukiwarkę mp3, która jest połączona z naszym ogromnie pojemnym zbiorem utworów. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w kilka sekund po wstukaniu tekstu, dla przykładu Kapsel & Ślimak - Piękny umysł (feat. Jawor), dostaniesz wyniki z możliwością ściągnięcia bezpłatnego mp3 prosto na swój komputer.

Mp3 do ściągnięcia oczekują tylko na Ciebie. Doskonale wiemy, że pewnie znudziłeś się słuchaną ciągle muzyką i tym wszystkim, co grane jest w audycjach radiowych. Dlatego najlepszym wyjściem jest ściągnięcie sporej dawki darmowej muzyki mp3 z naszego portalu. To naprawdę łatwe, parę kliknięć i voila! - bez żadnego wysiłku dostaniesz mnóstwo kawałków, którymi będziesz w stanie radować się przez długi czas.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj