Daniel Kandi - Deep Psychosis (Live mix)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:56
Data dodania: 16.09.2010 23:12:23
Rozmiar pliku: 4,51 MB
Tagi: Daniel Kandi, Deep Psychosis (Live mix), daniel, kandi, deep, psychosis, live, mix, other, anjunabeats
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Daniel_Kandi_-_Deep_Psychosis_(Live_mix).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie odtwarzasz waży cztery i pięćdziesiąt jeden setnych megabajta. Długość oscyluje na cztery minuty i pięćdziesiąt sześć sekund. To jeden z wielu dzieł wykonawcy Daniel Kandi, którego nazwa to Deep Psychosis (Live mix). W poniedziałek, 23 pazdziernika 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dołączonego teledysku do tej piosenki. Zalecamy więc, byś takowy dodał. Piosenka Daniel Kandi - Deep Psychosis (Live mix) nie została do tej pory ani razu pobrana. Nie znalazła się do tej pory ani jedna osoba, która miałby kaprys dodać komentarz do tego pliku.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy każdy może dogłębnie poznać twórczość dowolnego artysty, definicja undergroundowej muzyki lekko się zaciera - także przy pomocy portali podobnych do naszego. W tym miejscu wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, do których zalicza się Daniel Kandi - Deep Psychosis (Live mix). Dlaczego właśnie ta piosenka?

Daniel Kandi jest jednym z grona wykonawców, którzy błyskawicznie podbijają fanów na całym świecie. Tak jak mnóstwo początkujących wykonawców, tak i on na starcie swojej przygody z muzyką udostępniał mp3 do pobrania. To dobry sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez potrzeby płacenia w ciemno za coś, co może nam nie przypasować. Ale w tym przypadku takie obawy są bezpodstawne - przykładem niech będzie Deep Psychosis (Live mix), niezwykła kompozycja, coraz częściej znajdująca miejsce na znanych imprezach.

Pragniesz mieć konkretne piosenki na swoim komputerze? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która da Ci taką możliwość. Nie powinieneś martwić się o jakieś opłaty - całość udostępnionych tu piosenek jest całkowicie darmowa, bez ukrytych haczyków. Co istotniejsze, muzyka mp3 na naszym serwisie jest wolna od wszelkiej maści wirusów, jakie można napotkać na podobnych portalach. Puść w niepamięć pełne zagrożeń strony - tu znajduje się wyłącznie bezpieczna muzyka.

Posiadamy coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z serwisu Wrzuta. Już nie trzeba czekać długie minuty, dopóki nie napełni się pasek z loadingiem utworu - u nas zrobisz mp3 download bez dodatkowych problemów, a co więcej darmowo i błyskawicznie.

Deep Psychosis (Live mix), autorstwa Daniel Kandi, to doskonała melodia na dowolny dzień i dla wszystkich ludzi, nie patrząc na wiek czy preferencje muzyczne. Już teraz ściągnij mp3 z naszej strony i przekonaj się, dlaczego Daniel Kandi - Deep Psychosis (Live mix) jest ostatnio tak znana. Na pewno nie będziesz tym rozczarowany - ten wykonawca produkuje przebój za przebojem, tak samo jest w przypadku tego kawałka.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj