Radio Ci-Pa - Idąc do Geni

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:20
Data dodania: 16.09.2010 23:14:42
Rozmiar pliku: 2,98 MB
Tagi: Radio Ci, Idąc do Geni, radio, ci-pa, idąc, do, geni, blues
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Radio_Ci-Pa_-_Idąc_do_Geni.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą aktualnie słuchasz posiada rozmiar dwa i dziewięćdziesiąt osiem setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na cztery minuty i dwadzieścia sekund. Uruchomiłeś kawałek tytułem "Idąc do Geni", którego autorem jest Radio Ci. W środę, 18 pazdziernika 2017 roku utwór został dodany do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dopasowanego teledysku do tego utworu. Zalecamy więc, abyś go dodał. Do dzisiaj żadna osoba nie zapisała nigdy pliku Radio Ci-Pa - Idąc do Geni. Nie ma do dzisiaj żadnego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy słuchacze mogą zapoznać się z twórczością dowolnego artysty, definicja muzyki z podziemi nieco się zaciera - także za sprawą portali analogicznych do naszego. W tym miejscu wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, do których zalicza się Radio Ci-Pa - Idąc do Geni. Czy warto się z tym zapoznać?

Radio Ci bez skrupułów zdobywa kolejne miejsca na listach przebojów, a to poprzez swoje zapadające w pamięć piosenki. Tak jak mnóstwo początkujących wykonawców, tak i on na starcie swojej przygody z muzyką udostępniał mp3 do ściągnięcia. W ten sposób można pozyskać sobie rzesze fanów, którzy następnie mogą zdecydować się na zakup całych albumów, oczywiście jeśli spodoba im się muzyka, co nie zawsze jest takie pewne. Jednak w tym przypadku takie obawy są bezpodstawne - za przykład niech posłuży Idąc do Geni, świetna piosenka, coraz częściej znajdująca miejsce na znanych imprezach.

Pragniesz mieć ulubione kawałki na swoim komputerze? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która Ci to umożliwi. Nie powinieneś martwić się o jakiekolwiek koszty - całość dostępnych tu empetrójek jest całkowicie bezpłatna, bez ukrytych haczyków. Ważne jest też to, że muzyka mp, którą Ci udostępniamy, nie posiada w sobie niebezpiecznych wirusów i trojanów, którymi możesz zarazić komputer, odwiedzając inne portale. Daj sobie spokój z pełnymi zagrożeń portalami - tu jest jedynie czysta muzyka.

Posiadamy coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z serwisu Wrzuta. Już nie trzeba czekać długie minuty, dopóki nie załaduje Ci się tam kawałek - u nas wykonasz mp3 download bez dodatkowych problemów, a co więcej darmowo i błyskawicznie.

Jeśli potrzebujesz piosenki, która spodoba się każdemu, bez względu na preferencje czy wiek, dobrym wyborem jest Idąc do Geni, której kompozytorem jest Radio Ci. Nie czekaj, aż przeminie trend na słuchanie Radio Ci-Pa - Idąc do Geni i pobierz darmowe mp3 z naszego serwisu. Z całą pewnością nie będziesz tym rozczarowany - taki muzyk produkuje hit za hitem, podobnie jest w przypadku tego utworu.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj