sasha - zapomniec chce

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:12
Data dodania: 16.09.2010 23:18:58
Rozmiar pliku: 2,93 MB
Tagi: sasha, zapomniec chce
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

sasha_-_zapomniec_chce.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą właśnie słuchasz to mniejwięcej dwa i dziewięćdziesiąt trzy setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to trzy minuty i dwanaście sekund. Piosenka ta nosi tytuł "zapomniec chce", której wykonawcą jest sasha. Utwór mp3, który obecnie słyszysz został dodany do naszej bazy danych we wtorek, 24 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jak na razie dołączonego teledysku do tego pliku. Zachęcamy zatem, byś takowy dodał. Jeszcze żadna osoba nie ściągnęła ani razu pliku sasha - zapomniec chce. Nie znalazł się jak na razie żaden użytkownik, który miałby ochotę skomentować ten plik audio.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Obecnie każdy jest w stanie odkryć dokonania coraz to nowych artystów, także za sprawą portali takich jak nasz, gdzie każdy może ściągnąć darmowe mp3, jak choćby sasha - zapomniec chce. Czy warto się z tym zapoznać?

sasha jest jednym z grona artystów, którzy szturmem zdobywają fanów na całym świecie. Jak mnóstwo mało znanych kompozytorów, tak i on od początku swojej przygody z muzyką dawał ludziom mp3 do pobrania. Tym sposobem można zyskać sobie rzesze fanów, którzy później chętnie kupią całe albumy, oczywiście jeśli spodoba im się twórczość, co nie zawsze jest oczywiste. Jednakże tutaj akurat takie obawy są bezpodstawne - za przykład niech służy zapomniec chce, genialna kompozycja, goszcząca coraz częściej na znanych imprezach.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na wyszukanie tych kawałków, które pragniesz mieć na swoim komputerze. Nie natkniesz się tutaj na żadne haczyki i ukryte koszty - wszystko jest jasne i całkowicie za darmo. Co więcej, muzyka mp3 na naszej witrynie jest wolna od niebezpiecznych zagrożeń, jakie można napotkać na podobnych stronach. Puść w niepamięć pełne zagrożeń witryny - tu jest obecna jedynie czysta muzyka.

Mamy do dyspozycji coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z Wrzuty. Wykonanie mp3 download aż do tej pory nie było tak bezproblemowe, a dodatkowo darmowe i błyskawiczne. Puść w zapomnienie ciągłe czekanie na załadowanie piosenek; dzięki nam to już przeszłość.

Jeżeli szukasz empetrójki, która spodoba się każdemu, bez względu na gust muzyczny czy wiek, zdecyduj się na zapomniec chce, której kompozytorem jest sasha. Nie czekaj - ściągnij mp3 z naszej strony i przekonaj się, z jakiej przyczyny sasha - zapomniec chce jest ostatnio tak znana. Na pewno nie będziesz tym zawiedziony - ten wykonawca nagrywa hit za hitem, tak samo jest, jeżeli chodzi o ten kawałek.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj