electromonter&Fazzy - sunday resist

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:12
Data dodania: 16.09.2010 23:20:50
Rozmiar pliku: 5,77 MB
Tagi: electromonter&Fazzy, sunday resist, fazzy, electromonter
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

electromonter&Fazzy_-_sunday_resist.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz słuchasz waży pięć i siedemdziesiąt siedem setnych megabajta. A jego długość to cztery minuty i dwanaście sekund. Odtwarzasz piosenkę tytułem "sunday resist", której autorem jest electromonter&Fazzy. Utwór mp3, który w tym momencie odtwarzasz został dodany do naszej bazy danych w niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tej piosenki nikt nie zaproponował dotychczas żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty go dodał. Plik electromonter&Fazzy - sunday resist nie został jak na razie ani razu pobrany. Nie ma jak na razie żadnego komentarza dodanego do tego pliku mp3, ale Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podpiętymi do telefonów, przemierzali ulice i słuchali najlepszych piosenek? No cóż, oni już jakiś czas temu znaleźli naszą stronę - gwarantujemy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością muzyki, jeżeli spędzisz tutaj więcej czasu.

W jaki sposób? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład sunday resist. Słyszałeś tę piosenkę, czyż nie? Wykonuje ją electromonter&Fazzy, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia coraz to nowych przebojów, a mnóstwo jego piosenek gości na licznych eventach. Ale ad rem. Jeżeli zechcesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a zaraz po tym będziesz miał możliwość ściągnąć pożądany utwór.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! Cały nasz zespół stara się o to, żebyś wcale nie miał potrzeby wchodzić na inne portale i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Bez przerwy rozbudowujemy bazę dostępnych utworów. Poprzez to zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł pobrać na komputer upragniony utwór, dla przykładu electromonter&Fazzy - sunday resist, a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Poprzez tę stronę przetestujesz kilka bardzo nieskomplikowanych do realizacji rozwiązań, przez które bardzo szybko na Twoim komputerze znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeszkód.

Wolisz przerzucić na telefon sunday resist? Pobierz mp3 i nie trać czasu. Dzięki naszej pomocy poznasz zupełnie nowych wykonawców, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to całkowicie bezpieczne i darmowe. Bardzo możliwe, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, nim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są obecnie dostępne dla wszystkich, stąd ogromny przypływ ludzi, którzy z amatorów przeistaczają się w profesjonalnych muzyków. Pewnie marzysz o tym, by ludzie kiedyś ściągali Twoje hity - do tego czasu ściągaj darmowe mp3 reszty muzyków i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj