FreEzy-TWISTERRR

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:14
Data dodania: 16.09.2010 23:29:24
Rozmiar pliku: 2,96 MB
Tagi: FreEzy, TWISTERRR
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

FreEzy-TWISTERRR.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu muzycznego, który aktualnie odtwarzasz to mniejwięcej dwa i dziewięćdziesiąt sześć setnych megabajta. A jego czas trwania to trzy minuty i czternaście sekund. Piosenka ta nosi tytuł "TWISTERRR", której autorem jest FreEzy. W sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dodanego teledysku do tego utworu muzycznego. Zachęcamy więc, abyś go zaproponował. Do dziś żadna osoba nie pobrała nigdy pliku mp3 FreEzy-TWISTERRR. Żadna osoba jak na razie nie raczył dodać komentarza do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy słuchacze mogą dogłębnie poznać twórczość nawet najbardziej offowego artysty, definicja muzyki z podziemi lekko traci na wartości - również przy pomocy portali podobnych do naszego. Tutaj wszyscy mają możliwość ściągnąć darmowe mp3, do których zalicza się FreEzy-TWISTERRR. Czy warto przesłuchać ten utwór?

FreEzy bez skrupułów zdobywa kolejne miejsca w radiowych listach przebojów, a to poprzez swoje świetne piosenki. Tak jak większość początkujących wykonawców, tak i on na początku swojej przygody z muzyką dawał ludziom mp3 do ściągnięcia. To świetny sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez konieczności płacenia w ciemno za muzykę, która może nie będzie się nam podobać. Ale w tym przypadku nie ma takich obaw - za przykład niech służy TWISTERRR, znakomita piosenka, która jest w stanie zarazić chwytliwą melodią niejednego słuchacza.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na odnalezienie tych piosenek, które pragniesz mieć na swoim telefonie. Nie masz powodu by martwić się o jakiekolwiek koszty - wszystkie udostępnione tu utwory są absolutnie darmowe, bez ukrytych haczyków. Co więcej, muzyka mp3 na naszej stronie jest wolna od jakichkolwiek wirusów, jakie możesz spotkać na podobnych portalach. Pożegnaj się z pełnymi pułapek stronami - tutaj znajduje się tylko czysta muzyka.

Dysponujemy czymś znacznie potężniejszym, niż tylko wyszukiwarką. Nasze niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z Wrzuty. Wykonanie mp3 download aż do dziś nie było tak bezproblemowe, a dodatkowo szybkie i za free. Zapomnij o denerwującym czekaniu, aż załaduje się piosenka; z naszą pomocą to pieśń przeszłości.

TWISTERRR, w wykonaniu FreEzy, to fantastyczna piosenka na dowolny dzień i dla każdego człowieka, bez względu na wiek czy upodobania muzyczne. Już teraz ściągnij mp3 z naszego serwisu i przekonaj się, z jakiego powodu FreEzy-TWISTERRR jest teraz trendy. FreEzy nie bez przyczyny jest określany maszynką do nagrywania hitów, w tym przypadku jest dokładnie to samo, o czym jesteś w stanie łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj