Chris Crime Ft. Antonella Rocco - Move Me Up (C...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 12:43
Data dodania: 16.09.2010 23:34:24
Rozmiar pliku: 5,09 MB
Tagi: Chris Crime Ft. Antonella Rocco, Move Me Up (C...
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Chris_Crime_Ft._Antonella_Rocco_-_Move_Me_Up_(C....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz słuchasz zajmuje pięć i dziewięć setnych megabajta. Długość oscyluje na dwanaście minut i czterdzieści trzy sekundy. Jest to jeden z wielu utworów stworzonych przez Chris Crime Ft. Antonella Rocco, którego tytuł brzmi Move Me Up (C.... Utwór mp3, który w tym momencie słyszysz został wprowadzony do naszej bazy danych w sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku. Do tego utworu nie ma dotychczas żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty go zaproponował. Nikt nie pobrał pliku mp3 Chris Crime Ft. Antonella Rocco - Move Me Up (C... jak na razie. Nie ma do dzisiaj ani jednego komentarza dodanego do tego pliku audio, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Obecnie każdy jest w stanie odkryć twórczość nowo pojawiających się wykonawców, także za sprawą serwisów takich jak nasz, na których wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, jak choćby Chris Crime Ft. Antonella Rocco - Move Me Up (C.... Czemu właśnie ten utwór?

Chris Crime Ft. Antonella Rocco bez kompleksów zdobywa kolejne przyczółki w radiowych listach przebojów, a to poprzez swoje łatwo wpadające w ucho utwory. Jak większość początkujących kompozytorów, tak i on na początku swojej kariery dawał ludziom mp3 do pobrania. W ten sposób można pozyskać sobie rzesze słuchaczy, którzy następnie mogą zdecydować się na zakup pełnych albumów, oczywiście jeżeli spodoba im się twórczość, co nie zawsze jest takie pewne. Ale w tym przypadku takie obawy są bezzasadne - przykładem niech będzie Move Me Up (C..., niezwykła empetrójka, która jest w stanie zarazić swoją melodią duże grono słuchaczy.

Pragniesz mieć konkretne piosenki na swoim komputerze? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która da Ci tę możliwość. Nie natrafisz tu na żadne pułapki lub ukryte koszty - wszystko jest jasne i całkowicie darmowe. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszym serwisie jest wolna od niebezpiecznych zagrożeń, jakie możesz napotkać na podobnych portalach. Puść w niepamięć pełne niebezpieczeństw serwisy - tu jest obecna wyłącznie czysta muzyka.

Posiadamy coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z Wrzuty. Wykonanie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak bezproblemowe, a dodatkowo darmowe i błyskawiczne. Koniec z wiecznym czekaniem, aż załaduje się piosenka; dzięki nam to pieśń przeszłości.

Move Me Up (C..., w wykonaniu Chris Crime Ft. Antonella Rocco, to znakomita melodia na dowolny dzień i dla wszystkich ludzi, nie patrząc na wiek czy gusta muzyczne. Już teraz ściągnij mp3 z naszego serwisu i sprawdź, z jakiego powodu Chris Crime Ft. Antonella Rocco - Move Me Up (C... jest ostatnio tak znana. Na pewno nie będziesz tym zawiedziony - ten muzyk tworzy przebój za przebojem, podobnie jest w przypadku tej empetrójki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj