JayKay - Princess

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:03
Data dodania: 16.09.2010 23:38:36
Rozmiar pliku: 4,15 MB
Tagi: JayKay, Princess, dance, 2010-00-00
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

JayKay_-_Princess.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz słuchasz zajmuje cztery i piętnaście setnych megabajta. Długość to trzy minuty i trzy sekundy. Piosenka ta nosi tytuł "Princess", której wykonawcą jest JayKay. W poniedziałek, 23 pazdziernika 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Trochę wyżej ujrzysz teledysk do tego utworu. Do tego momentu żadna osoba nie pobrała nigdy pliku mp3 JayKay - Princess. Nikt dotychczas nie raczył dodać komentarza do tej piosenki, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy mogli cieszyć się swobodą posiadania muzyki, której słuchali na urządzeniach przenośnych, które mają możliwość wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. Wiesz, oni już jakiś czas temu odkryli naszą stronę - gwarantujemy, że będziesz mógł radować się wolnością muzyki, jeśli tylko zostaniesz tu trochę dłużej.

Stanie się to możliwe dzięki naszemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy popularną piosenkę - Princess, której autorem jest JayKay, znany z tworzenia piosenek, które bez problemów podbijają parkiety większości klubów w kraju. Jednak do rzeczy. Wystarczy, że na Wrzucie odnajdziesz tę piosenkę, a następnie wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszym portalu - po chwili otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! Cała nasza ekipa pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie miał potrzeby zaglądać na inne witryny i ściągał mp3 prosto z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych empetrójek rozbudowuje się codziennie. Poprzez to wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na komputer upragniony utwór, jak choćby JayKay - Princess, a następnie przegrać go na przenośny odtwarzać.

Dzięki tej stronie opanujesz kilka bardzo łatwych do wykonania sztuczek, dzięki którym szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim komputerze zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeciwności.

Chcesz przerzucić na telefon Princess? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. To bezpłatnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na poszerzenie swojej bazy piosenek i poznanie nowych muzyków. Kto wie - może zanim jakiś utwór wpadnie w szpony komercji, Ty od dawna będziesz tego słuchał?

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są obecnie dostępne dla każdego, dlatego pojawił się niezwykły przypływ osób, które z amatorów przemieniają się w profesjonalistów. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia ludzie nie będą ściągać z naszego portalu Twoich piosenek. A na razie Ty ściągaj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj