FajnY KaWaŁek xD

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 00:26
Data dodania: 16.09.2010 23:54:36
Rozmiar pliku: 405 KB
Tagi:
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

FajnY_KaWaŁek_xD.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu muzycznego, który właśnie odtwarzasz to czterysta pięć i zero setnych kilobajta. Czas trwania oscyluje na zero minut i dwadzieścia sześć sekund. Jest to miejsce, w którym masz możliwość ściągnięcia i posłuchania kawałku w formacie mp3 FajnY KaWaŁek xD. Utwór w formacie mp3, który w tej chwili odtwarzasz został dodany do naszej bazy danych w czwartek, 23 listopada 2017 roku. Do tej piosenki nie ma jak na razie żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Piosenka FajnY KaWaŁek xD nie została jeszcze nigdy pobrana. Nie ma jeszcze żadnego komentarza dodanego do tej piosenki, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mają możliwość wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. Wiesz, ci ludzie już jakiś czas temu odkryli naszą stronę - zapewniamy, że będziesz mógł radować się wolnością słuchania, jeżeli spędzisz tutaj więcej czasu.

Stanie się to możliwe dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu FajnY KaWaŁek xD. Znasz taką piosenkę, czyż nie? Stworzył ją FajnY KaWaŁek xD, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia coraz to nowych hitów, a wiele utworów jego autorstwa gości na licznych eventach. Jednak do rzeczy. Wystarczy, że na Wrzucie odnajdziesz tę piosenkę, a następnie wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszej stronie - po chwili będziesz miał darmowe mp3.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! Cały nasz zespół stara się o to, żebyś w ogóle nie musiał zaglądać na inne portale i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych empetrójek poszerza się codziennie. Dzięki temu musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk przebój, który chcesz mieć, dla przykładu FajnY KaWaŁek xD, a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Za pośrednictwem tej strony przetestujesz kilka bardzo sprytnych do wykonania chwytów, dzięki którym szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim dysku zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych ograniczeń.

Chcesz ściągnąć na telefon FajnY KaWaŁek xD? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To bezpłatnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na powiększenie własnego zbioru utworów oraz poznanie nowych muzyków. Całkiem możliwe, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, nim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Dziś dosłownie wszyscy mogą tworzyć piosenki. Za pomocą prawdziwych albo wirtualnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się do świata muzyki. Nie jest powiedziane, że kiedyś fani muzyki nie będą pobierać z naszej strony Twoich piosenek. A na razie Ty pobieraj piosenki reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj