Olson CWP - Na przymkniętym oku

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:55
Data dodania: 17.09.2010 00:13:10
Rozmiar pliku: 1,34 MB
Tagi: Olson CWP, Na przymkniętym oku, Olson, Cwp, Hip, Hop, Rap, Podziemie, Ustka, Ust, Na, Przymknietym
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Olson_CWP_-_Na_przymkniętym_oku.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu muzycznego, który teraz masz otworzoną to około jeden i trzydzieści cztery setnych megabajta. Długość to dwa minuty i pięćdziesiąt pięć sekund. Jest to piosenka tytułem "Na przymkniętym oku", której autorem jest Olson CWP. Utwór, który aktualnie słyszysz został dodany do naszej bazy danych w sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku. Do tego utworu muzycznego żaden użytkownik nie dopasował jak na razie żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Żaden użytkownik nie ściągnął pliku Olson CWP - Na przymkniętym oku do tej pory. Nie znalazła się do tej pory żadna osoba, która miałby ochotę skomentować ten plik muzyczny, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy wszyscy mogą zapoznać się z twórczością dowolnego artysty, pojęcie muzyki z podziemi nieco blaknie - również przy pomocy serwisów podobnych do naszego. W tym miejscu wszyscy mają możliwość ściągnąć darmowe mp3, między innymi Olson CWP - Na przymkniętym oku. Czy warto tego posłuchać?

Olson CWP jest jednym z grona artystów, którzy błyskawicznie zdobywają fanów na całym świecie. Jak większość mało znanych wykonawców, tak i on od początku swojej kariery udostępniał mp3 do ściągnięcia. To niezły sposób na zapoznanie się z muzyką, bez konieczności płacenia w ciemno za muzykę, która może nam nie przypasować. Ale w tym przypadku nie ma takich obaw - za przykład niech posłuży Na przymkniętym oku, znakomita empetrójka, goszcząca coraz częściej na znanych imprezach.

Chcesz mieć ulubione piosenki na swoim komputerze? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która Ci to umożliwi. Nie powinieneś obawiać się o jakieś opłaty - wszystkie dostępne tu piosenki są całkowicie bezpłatne, bez żadnych haczyków. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszym serwisie jest wolna od wszelkiej maści wirusów, jakie można spotkać na podobnych serwisach. Jeśli chcesz jedynie niczym nieskażonej muzyki, korzystaj właśnie z tej witryny.

Posiadamy coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z Wrzuty. Przeprowadzenie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak bezproblemowe, a dodatkowo darmowe i błyskawiczne. Koniec z ciągłym czekaniem na załadowanie piosenek; z naszą pomocą to już przeszłość.

Na przymkniętym oku, w wykonaniu Olson CWP, to fantastyczna melodia na każdy dzień i dla każdego człowieka, bez względu na wiek czy gusta muzyczne. Już teraz pobierz mp3 z naszego portalu i przekonaj się, dlaczego Olson CWP - Na przymkniętym oku jest ostatnio tak popularna. Na pewno nie będziesz tym zawiedziony - taki kompozytor tworzy przebój za przebojem, podobnie jest, jeżeli chodzi o ten kawałek.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj