MODERN TALKING--atlantis is calling(club instru...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:50
Data dodania: 17.09.2010 00:33:43
Rozmiar pliku: 6,26 MB
Tagi: MODERN TALKING, atlantis is calling(club instru...
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

MODERN_TALKING--atlantis_is_calling(club_instru....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą teraz słuchasz zajmuje sześć i dwadzieścia sześć setnych megabajta. Zaś jego czas trwania to sześć minut i pięćdziesiąt sekund. Jest to jeden z wielu piosenek autorstwa MODERN TALKING, której tytuł brzmi atlantis is calling(club instru.... W czwartek, 23 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego klipu do tej piosenki. Byliśbyśmy więc uszczęśliwieni, jak byś takowy dodał. Żadna osoba nie ściągnęła pliku mp3 MODERN TALKING--atlantis is calling(club instru... do tej pory. Nie ma jeszcze ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podłączonymi do telefonów, szli ulicą i słuchali najlepszych kawałków? Wiesz, ci ludzie już dawno znaleźli nasz portal - zapewniamy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością muzyki, jeśli zabawisz tu na dłużej.

Stanie się to możliwe dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu atlantis is calling(club instru.... Słyszałeś tę piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest MODERN TALKING, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia kolejnych przebojów, a wiele piosenek jego autorstwa gości na licznych imprezach. Jednak do rzeczy. Jeśli chcesz pobrać darmowe mp3, wklej link z piosenką z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a po chwili będziesz mógł ściągnąć upragniony utwór.

Mało? Otrzymasz więcej! Cały nasz zespół stara się o to, żebyś w ogóle nie musiał wchodzić na inne portale i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych piosenek rozszerza się codziennie. Poprzez to zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na komputer upragniony utwór, dla przykładu MODERN TALKING--atlantis is calling(club instru..., a następnie przegrać go na telefon.

Dzięki tej stronie poznasz kilka bardzo prostych do wykonania rozwiązań, poprzez które już w kilka sekund na Twoim dysku zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych ograniczeń.

Pragniesz wrzucić na odtwarzacz mp3 atlantis is calling(club instru...? Pobierz mp3 właśnie teraz. To absolutnie bezpieczny i bezpłatny sposób na rozszerzenie swojego zbioru utworów oraz poznanie nowych muzyków. Kto wie - może zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty od długiego czasu będziesz jej słuchał?

Obecnie dosłownie każdy może tworzyć piosenki. Za pomocą prawdziwych lub wirtualnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Być może marzysz o tym, by słuchacze pewnego dnia pobierali Twoje przeboje - do tego czasu ściągaj darmowe mp3 reszty wykonawców i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj