Nirvana - Plateau

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:38
Data dodania: 17.09.2010 00:38:18
Rozmiar pliku: 3,33 MB
Tagi: Nirvana, Plateau
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Nirvana_-_Plateau.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar pliku, który właśnie słuchasz to trzy i trzydzieści trzy setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na trzy minuty i trzydzieści osiem sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Plateau", której wykonawcą jest Nirvana. Plik mp3, który aktualnie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku. Do tej piosenki nie ma jeszcze żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Piosenka Nirvana - Plateau nie została do dzisiaj ani razu pobrana. Nie znalazł się do dzisiaj żaden użytkownik, który miałby ochotę dodać komentarz do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często zazdrościłeś ludziom, którzy mogli cieszyć się swobodą posiadania muzyki, której słuchali na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. Wiesz, oni już jakiś czas temu trafili na naszą stronę - gwarantujemy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością muzyki, jeśli zabawisz tu trochę dłużej.

W jaki sposób? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy znaną piosenkę - Plateau, której autorem jest Nirvana, ceniony za tworzenie kawałków, które bez problemów szturmem zdobywają parkiety większości klubów w kraju. Ale do rzeczy. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta odnajdziesz tę piosenkę, po czym wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszym portalu - po chwili otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Mało? Dostaniesz więcej! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś wcale nie musiał wchodzić na inne portale i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych piosenek rozszerza się codziennie. Poprzez to musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk przebój, który chcesz mieć, jak choćby Nirvana - Plateau, a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Przy użyciu tej strony przyswoisz sobie kilka bardzo sprytnych do realizacji chwytów, przez które już w kilka sekund na Twoim komputerze zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeciwności.

Chciałbyś wrzucić na odtwarzacz mp3 Plateau? Pobierz mp3 właśnie teraz. Dzięki naszej pomocy poznasz zupełnie nowych artystów, a przez to poszerzysz swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to zupełnie bezpieczne i bezpłatne. Kto wie - może zanim jakiś utwór wpadnie w szpony komercji, Ty zdążysz się nim mocno znudzić?

Dziś dosłownie wszyscy mogą nagrywać muzykę. Za pomocą prawdziwych lub wirtualnych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Pewnie myślisz o tym, żeby ludzie pewnego dnia ściągali Twoje hity - na razie jednak pobieraj darmowe mp3 reszty muzyków i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj