14-prośba o Ciszę

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:51
Data dodania: 17.09.2010 00:38:55
Rozmiar pliku: 2,61 MB
Tagi: prośba o Ciszę, prośba, ciszę, przyjdź, ciszo, urodzajny, deszczu, uszy, lutnie
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

14-prośba_o_Ciszę.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu muzycznego, który teraz słyszysz to około dwa i sześćdziesiąt jeden setnych megabajta. Natomiast jego długość to dwa minuty i pięćdziesiąt jeden sekund. Jest to witryna, na której możesz odtworzyć i zapisać na dysk zupełnie za darmo kawałek w formacie mp3 14-prośba o Ciszę. We wtorek, 24 pazdziernika 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dołączonego klipu do tego utworu muzycznego. Byliśbyśmy zatem uszczęśliwieni, jeśli byś takowy zaproponował. Plik 14-prośba o Ciszę nie został jeszcze nigdy pobrany. Nie znalazła się jeszcze żadna osoba, która miałby kaprys dodać komentarz do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często patrzyłeś z zazdrością na tych ludzi, którzy podłączali słuchawki do empetrójek, wkładali je do uszu i przemierzali ulice, słuchając ulubionych utworów? Wiesz, ci ludzie już dawno odkryli nasz portal - jeśli pozostaniesz u nas nieco dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz miał możliwość mieć ze sobą swoją muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu 14-prośba o Ciszę. Słyszałeś taką piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest prośba o Ciszę - to prawdziwa maszynka do nagrywania coraz to nowych hitów, a mnóstwo utworów jego autorstwa gości na najlepszych eventach. Ale do rzeczy. Jeśli chcesz mieć darmowe mp3, wklej link z piosenką z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a po chwili będziesz miał możliwość ściągnąć upragniony kawałek.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! Cały nasz zespół stara się o to, żebyś wcale nie miał potrzeby wchodzić na inne portale i pobierał mp3 prosto z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych utworów poszerza się bez przerwy. Poprzez to musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk utwór, który chcesz mieć, dla przykładu 14-prośba o Ciszę, a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Przy użyciu tej strony przyswoisz sobie kilka niezwykle prostych do realizacji tricków, za pomocą których już w kilka sekund na Twoim komputerze zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych komplikacji.

Chcesz skopiować na odtwarzacz mp3 14-prośba o Ciszę? Ściągnij mp3 już teraz. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych muzyków, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to zupełnie bezpieczne i bezpłatne. Całkiem prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś muzykę, zanim trafi ona do stacji telewizyjnych oraz radiowych.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dostępne dla każdego, dlatego pojawił się ogromny przypływ ludzi, którzy z amatorów przeistaczają się w profesjonalnych muzyków. Być może marzysz o tym, by ludzie pewnego dnia ściągali Twoje przeboje - do tego czasu pobieraj darmowe mp3 reszty wykonawców i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj