MillionYoung - Sunndreamm

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:00
Data dodania: 17.09.2010 01:16:03
Rozmiar pliku: 5,73 MB
Tagi: MillionYoung, Sunndreamm, 2009
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

MillionYoung_-_Sunndreamm.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą teraz masz uruchomioną to mniejwięcej pięć i siedemdziesiąt trzy setnych megabajta. Długość oscyluje na pięć minut i zero sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Sunndreamm", której autorem jest MillionYoung. Kawałek w formacie mp3, który w tej chwili słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku. Do tego pliku nie zamieszczono jeszcze żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty go zaproponował. Jak na razie żaden użytkownik nie pobrał ani razu pliku mp3 MillionYoung - Sunndreamm. Żadna osoba do dzisiaj nie zechciał skomentować tego utworu muzycznego, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często zazdrościłeś ludziom, którzy mogli cieszyć się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mogli zabrać wszędzie tam, gdzie chcieli. No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu trafili na naszą stronę - jeśli zostaniesz tu trochę dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz miał możliwość nosić ze sobą swoją muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Sunndreamm. Słyszałeś tę piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest MillionYoung - to prawdziwa maszynka do nagrywania coraz to nowych hitów, a wiele jego piosenek gości na licznych eventach. Ale ad rem. Jeśli zechcesz mieć darmowe mp3, wklej link z piosenką z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a zaraz po tym będziesz miał możliwość ściągnąć pożądany kawałek.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! Wcale nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne portale. Bo widzisz, wszyscy tutaj skupiamy się nad tym, abyś mógł omijać inne strony i pobierać mp3 prosto stąd. Każdego dnia rozbudowujemy zbiór dostępnych kawałków. Dzięki temu zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś mógł pobrać na komputer utwór, który chcesz mieć, jak choćby MillionYoung - Sunndreamm, a następnie przegrać go na przenośny odtwarzać.

Za pośrednictwem tej strony przetestujesz kilka bardzo łatwych do wykonania tricków, poprzez które bardzo szybko na Twoim dysku zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeciwności.

Chciałbyś skopiować na odtwarzacz mp3 Sunndreamm? Pobierz mp3 właśnie teraz. To całkowicie bezpieczny i bezpłatny sposób na powiększenie własnego zbioru piosenek oraz poznanie nowych gwiazd. Całkiem prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś twórczość, nim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dostępne dla każdego, stąd ogromny przypływ osób, które z amatorów przemieniają się w profesjonalnych muzyków. Pewnie myślisz o tym, by słuchacze pewnego dnia pobierali Twoje przeboje - do tego czasu pobieraj darmowe mp3 innych muzyków i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj