You Had Me From Hello

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:36
Data dodania: 17.09.2010 11:41:31
Rozmiar pliku: 2,20 MB
Tagi: audio
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

You_Had_Me_From_Hello.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz słuchasz zajmuje dwa i dwadzieścia setnych megabajta. A jego długość to jeden minute i trzydzieści sześć sekund. Jest to strona, na której masz możliwość ściągnięcia i odtworzenia utworu w formacie mp3 You Had Me From Hello. Plik mp3, który teraz słuchasz został wprowadzony do naszej bazy danych we wtorek, 24 pazdziernika 2017 roku. Do tej piosenki nie ma jeszcze żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty go zaproponował. Plik You Had Me From Hello nie został dotychczas ani razu pobrany. Nie znalazła się dotychczas ani jedna osoba, która miałby kaprys dodać komentarz do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy mogli cieszyć się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mają możliwość zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, ci ludzie już dawno odkryli naszą stronę - zapewniamy, że będziesz w stanie radować się wolnością słuchania, jeśli tylko zostaniesz tu na dłużej.

Będzie to możliwe dzięki naszemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy znaną piosenkę - You Had Me From Hello, której autorem jest You Had Me From Hello, ceniony za tworzenie kawałków, które bez problemów szturmem zdobywają parkiety większości cenionych klubów. Ale ad rem. Jeżeli pragniesz mieć darmowe mp3, wklej link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a zaraz po tym będziesz mógł ściągnąć upragniony utwór.

Mało? Będziesz miał więcej! Cały nasz zespół stara się o to, żebyś wcale nie musiał zaglądać na inne witryny i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Bez przerwy rozbudowujemy zbiór dostępnych przebojów. Poprzez to zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na dysk przebój, który chcesz mieć, dla przykładu You Had Me From Hello, a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Przy użyciu tej strony przyswoisz sobie kilka bardzo nieskomplikowanych do zrobienia sztuczek, dzięki którym już w kilka sekund na Twoim dysku zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeszkód.

Pragniesz ściągnąć na odtwarzacz mp3 You Had Me From Hello? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. To absolutnie bezpieczny i bezpłatny sposób na rozszerzenie własnej bazy piosenek oraz poznanie nowych artystów. Całkiem możliwe, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, zanim trafi ona do stacji telewizyjnych oraz radiowych.

Dziś dosłownie każdy może tworzyć muzykę. Za pomocą prawdziwych lub komputerowych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia ludzie nie będą ściągać z naszej strony Twoich piosenek. A na razie Ty pobieraj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj