Fedo, Camurri & Marchesini - Babylon

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:22
Data dodania: 17.09.2010 11:44:06
Rozmiar pliku: 3,07 MB
Tagi: Fedo Camurri & Marchesini, Babylon, fedo, camurri, marchesini
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Fedo,_Camurri_&_Marchesini_-_Babylon.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku mp3, który teraz masz otworzoną to mniejwięcej trzy i siedem setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na trzy minuty i dwadzieścia dwa sekundy. Jest to jeden z wielu piosenek stworzonych przez Fedo, Camurri & Marchesini, której tytuł brzmi Babylon. Utwór mp3, który obecnie słyszysz został dodany do naszej bazy danych w piatek, 20 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dodanego klipu do tego pliku mp3. Zalecamy zatem, byś takowy zaproponował. Plik Fedo, Camurri & Marchesini - Babylon nie został jak na razie nigdy pobrany. Nie ma jak na razie ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na ludzi, którzy wpinali słuchawki do telefonów, wkładali je do uszu i podążali ulicą, słuchając ulubionych piosenek? No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu odkryli nasz portal - jeśli pozostaniesz tutaj trochę dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz miał możliwość nosić ze sobą własną muzykę.

Stanie się to możliwe dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Babylon. Słyszałeś taką piosenkę, prawda? Jej autorem jest Fedo, Camurri & Marchesini, który jest prawdziwą maszynką do nagrywania coraz to nowych przebojów, a mnóstwo jego utworów gości na licznych zabawach. Jednak ad rem. Jeżeli pragniesz mieć darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a po chwili będziesz miał możliwość ściągnąć upragniony utwór.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! Cała nasza ekipa pracuje nad tym, żebyś wcale nie musiał wchodzić na inne portale i pobierał mp3 prosto z naszej strony. Codziennie rozszerzamy zbiór dostępnych empetrójek. Poprzez to musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na komputer przebój, który chcesz mieć, dla przykładu Fedo, Camurri & Marchesini - Babylon, a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Za sprawą tej strony opanujesz kilka niezwykle łatwych do zrealizowania chwytów, przez które już w kilka sekund na Twoim sprzęcie znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeszkód.

Pragniesz ściągnąć na telefon Babylon? Pobierz mp3 już teraz. To bezpłatnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na powiększenie własnego zbioru utworów oraz poznanie nowych muzyków. Kto wie - może zanim jakiś utwór wpadnie w szpony komercji, Ty zdążysz się nim nieźle znudzić?

Dziś dosłownie wszyscy mogą nagrywać muzykę. Za pomocą prawdziwych albo wirtualnych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Być może marzysz o tym, aby ludzie w przyszłości ściągali Twoje piosenki - a na razie pobieraj darmowe mp3 reszty muzyków i komponuj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj