Dziękuje

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:35
Data dodania: 17.09.2010 11:48:16
Rozmiar pliku: 2,36 MB
Tagi:
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Dziękuje.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie słyszysz to około dwa i trzydzieści sześć setnych megabajta. Zaś jego czas trwania to dwa minuty i trzydzieści pięć sekund. Jest to strona, na której znajduje się utwór Dziękuje do ściągnięcia.Utwór, który w tym momencie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych we wtorek, 24 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jak na razie dopasowanego teledysku do tej piosenki. Zalecamy zatem, byś takowy zaproponował. Żadna osoba nie ściągnęła pliku audio Dziękuje do dziś. Żaden użytkownik jak na razie nie zechciał dodać komentarza do tego pliku, jednak Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny rozum download mp3

Plik mp3 Dziękuje do pobrania możesz wyszukać wpisując:
Dziękuje download, download Dziękuje, pobierz Dziękuje, Dziękuje pobierz, pobierz mp3 Dziękuje, download mp3 Dziękuje, Dziękuje pobierz mp3, Dziękuje mp3 pobierz, zippy Dziękuje zippy, chomikuj Dziękuje chomikuj, Dziękuje mp3 download, darmowe mp3 Dziękuje, Dziękuje download mp3, lub Dziękuje mp3.

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na ludzi, którzy podłączali słuchawki do empetrójek, zakładali je na uszy i szli ulicą, słuchając najlepszych piosenek? Wiesz, oni już jakiś czas temu odkryli naszą stronę - jeśli zostaniesz tu nieco dłużej, zobaczysz że Ty także będziesz mógł brać ze sobą własną muzykę.

Będzie to możliwe dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży popularna piosenka - Dziękuje, której autorem jest Dziękuje, ceniony za tworzenie piosenek, które bez problemów wskakują na szczyty list przebojów w radiach. Jednak do rzeczy. Wystarczy, że na Wrzucie odnajdziesz tę piosenkę, a następnie wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszym portalu - błyskawicznie będziesz miał darmowe mp3.

Mało? Będziesz miał więcej! Cała nasza ekipa pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie musiał zaglądać na inne witryny i ściągał mp3 prosto z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych piosenek rozszerza się każdego dnia. Dzięki temu zaledwie kilka kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na dysk przebój, który chcesz mieć, na przykład Dziękuje, a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Dzięki tej stronie zgłebisz kilka niesamowicie prostych do wykonania tricków, przez które już w kilka sekund na Twoim sprzęcie znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeszkód.

Chciałbyś wrzucić na odtwarzacz mp3 Dziękuje? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. To bezpłatnie bezpieczny i darmowy sposób na poszerzenie swojej biblioteki piosenek i poznanie nowych artystów. Kto wie - może zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty zdążysz się jej porządnie osłuchać?

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są obecnie dostępne dla wszystkich, dlatego nastąpił ogromny wysyp osób, które z amatorów przemieniają się w profesjonalnych muzyków. Nie jest powiedziane, że kiedyś ludzie nie będą pobierać z naszej strony Twoich kawałków. Do tej pory Ty ściągaj utwory reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj